Як обійти "Помилка при записі нового значення параметра"

Вам потрібно відредагувати реєстр, змінити якесь значення і вам пише "Помилка при записі нового значення параметра"? Тоді сьогоднішня стаття для вас, в ній ми розглянемо як отримати повний доступ до недоступним для редагування розділів.

Час від часу, коли ми працюємо з реєстром то стикаємося, що система не дає правити якісь розділи. Все це легко змінюється, витративши кілька хвилин - ви зможете відредагувати той розділ, який до цього був під забороною.

Перед будь-яким редагуванням реєстру рекомендується створити точку для відновлення системи.

Відкрийте редактор реєстру: в рядку пошуку або в меню виконати (виконати викликається клавішами Win + R) введіть regedit  і натисніть клавішу Enter.

Тепер знайдіть той розділ, який не дає Вам редагувати (якщо вам не дає міняти якийсь параметр, то потрібно внести зміни для розділу, який містить цей параметр) => натисніть на нього правою клавішею миші та виберіть "Дозволи". Наприклад є розділ DefaultMediaCost і в ньому не дає змінити значення параметра "Ethernet", натисніть на "DefaultMediaCost" правою клавішею миші та виберіть "Дозволи".

У наступному вікні натисніть на "Додатково".

Далі вам потрібно змінити параметри власника для розділу DefaultMediaCost, натисніть "Змінити" (в Windows 7 потрібно вибрати вкладку "Власник" => Інші користувачі або групи).

У наступному віконці виберіть "Додатково" (якщо ви в домені то спочатку потрібно вибрати "Розміщення" і вибрати ваш домен).

Натисніть на "Пошук" і серед знайдених користувачів виберіть свій обліковий запис, після чого потрібно натиснути "ОК".

У наступних двох віконцях натисніть "ОК"

Виберіть "Користувачі" => поставте галочки на "Повний доступ" => натисніть "ОК". Можна давати права не всім користувачам цього комп'ютера, а тільки одному, для цього потрібно натиснути "Додати" => знайти користувача => і потім дати йому повний доступ на редагування.

Тепер пробуйте редагувати реєстр в розділі, який взяли собі у власність, і на який дали собі повні права. В принципі з забороненими розділами для редагування ви будете стикатися рідко, але все ж, якщо зіткнетеся то тепер вже будете знати, що робити 🙂 На сьогодні все, якщо є доповнення - пишіть коментарі! Удачі Вам 🙂