Скинути налаштування автозапуску за замовчуванням в Windows 10

Коли ви вставляєте диск, карту пам'яті, флешку або інший носій в ваш комп'ютер - перед вами відкривається спливаюче вікно з варіантами дій. Ви можете налаштувати автозапуск для різних видів файлів. Наприклад, ви вставляєте в комп'ютер знімний носій з відео - воно автоматично відкривається за допомогою певного вами раніше додатки. У сьогоднішній статті розглянемо як скинути налаштування автозапуску за замовчуванням в Windows 10.

Скинути налаштування автозапуску в панелі управління

1.  У рядку пошуку або в меню "Виконати" (виконати викликається клавішами Win + R) введіть control  і натисніть клавішу Enter.

2. Справа вгорі виберіть вид перегляду "Дрібні значки" і зайдіть в "Автозапуск".

3. У самому низу натисніть на "Відновити значення за замовчуванням" і на "Зберегти".

Скинути налаштування автозапуску в редакторі реєстру

1. У рядку пошуку або в меню "Виконати" (виконати викликається клавішами Win + R) введіть  regedit  і натисніть клавішу Enter.

2. Перейдіть по шляху  HKEY_CURRENT_USER \ Software \ Microsoft \ Windows \ CurrentVersion \ Explorer \ AutoplayHandlers \. У розділі AutoplayHandlers натисніть на розділ  EventHandlersDefaultSelection правою клавішею миші та виберіть "Видалити". Підтвердіть дію натиснувши на "Так".

3. У розділі AutoplayHandlers натисніть на розділ  UserChosenExecuteHandlers правою клавішею миші та виберіть "Видалити". Підтвердіть дію натиснувши на "Так".

На сьогодні все, якщо ви знаєте інші способи - пишіть в коментарях! Щастя Вам 🙂