Завершувати роботу при закритті кришки ноутбука

За замовчуванням, коли ви закриваєте кришку ноутбука - система переходить в сон. Ви ж можете налаштувати систему, щоб при закритті кришки завершувалася робота.

Сон зберігає всі відкриті додатки під час закриття кришки, а завершення роботи закриває всі програми і ви можливо втратите, щось потрібне. Але все ж, якщо ви хочете налаштувати завершення роботи комп'ютера при закритті кришки ноутбука - виконайте все за інструкцією нижче, дані дії не займуть у вас багато часу. Інструкція писалася в Windows 10, але всі дії виконуються також і в інших версіях Windows.

1.  Зайдіть в "Електроживлення": натисніть на значок батареї правою клавішею миші та виберіть "Електроживлення", або в рядку пошуку наберіть "Електроживлення" і виберіть його зі знайдених результатів.

2. У лівій колонці виберіть "Дія при закритті кришки".

3. Навпроти "При закритті кришки" виберіть "Завершення роботи" від батареї і від мережі, після чого натисніть лівою клавішею миші на "Зберегти зміни".

Тепер при закритті кришки має відбуватися виключення комп'ютера. Але, якщо у вас будуть відкриті якісь додатки і ви закриєте кришку ноутбука - при наступному піднятті кришки ви побачите, що комп'ютер не був вимкнений і питає у вас, що робити з відкритими додатками. Ви можете перед закриттям кришки кожен раз закривати всі відкриті програми, або внести деякі зміни в редакторі реєстру і система буде завершувати автоматично всі відкриті програми при закритті кришки. Перед редагуванням реєстру рекомендується створити точку для відновлення системи.

1. Відкрийте редактор реєстру: в рядку пошуку або в меню виконати (виконати викликається клавішами win + r) напишіть  regedit  і натисніть клавішу Enter.

2. У лівій колонці перейдіть до розділу  HKEY_CURRENT_USER \ Control Panel \ Desktop => натисніть правою клавішею миші на розділ Desktop => в меню, виберіть "Створити" => Строковий параметр.

3. Назвіть створений параметр  AutoEndTasks і відразу відкрийте його подвійним клацанням лівої кнопки миші.

4. У полі "Значення" поставте  1 і натисніть лівою клавішею миші на "ОК".

Закрийте редактор реєстру, тепер кожен раз при закритті кришки ноутбука система буде завершувати всі відкриті програми і свою роботу. На сьогодні все, якщо у вас є доповнення - пишіть коментарі! Удачі Вам 🙂