Як прибрати панелі інструментів з панелі завдань і з контекстного меню

Ви можете прибрати будь-яку панель інструментів з панелі завдань - просто натиснувши на панель завдань правою клавішею миші, вибравши "Панелі" і натиснувши на ту панель інструментів, що ви хочете відключити. А що якщо ви хочете прибрати відразу всі панелі інструментів з панелі завдань і видалити пункт "Панелі" з контекстного меню? У сьогоднішній статті ми розглянемо як видалити пункт "Панелі" з контекстного меню і як прибрати всі панелі інструментів з панелі завдань.

 Прибрати панелі інструментів з панелі завдань і з контекстного меню в групових політиках

Даний спосіб працює в Windows 10 Pro, Enterprise або Education, якщо у вас домашня версія десятки - переходите до другого способу. Якщо ви хочете прибрати панелі інструментів з панелі завдань іншим користувачам цього комп'ютера - спочатку виконайте все за інструкцією "Як налаштувати групові політики для конкретних користувачів".

1.  Відкрийте групові політики: в рядку пошуку або в меню виконати (виконати викликається клавішами Win + R) введіть  gpedit.msc  і натисніть клавішу Enter.

2.  Зайдіть в "Конфігурація користувача" => "Адміністративні шаблони" => "Меню" Пуск "і панель завдань" => з правого боку відкрийте "Не додавати панелі інструментів в панелі завдань".

3. Поставте крапку в поле "Включено" та натисніть на "ОК".

4. Перезапустіть провідник, вийдіть із системи і зайдіть в неї знову, або перезавантажте комп'ютер, щоб зміни вступили в силу.

Прибрати панелі інструментів з панелі завдань і з контекстного меню в редакторі реєстру

1. Відкрийте редактор реєстру: в рядку пошуку або в меню "Виконати" (виконати викликається клавішами Win + R) введіть команду  regedit  і натисніть клавішу Enter.

2. Якщо ви хочете відключити панелі інструментів всім користувачам цього комп'ютера - перейдіть по шляху  HKEY_LOCAL_MACHINE \ SOFTWARE \ Microsoft \ Windows \ CurrentVersion \ Policies \ Explorer,  якщо ви хочете відключити панелі інструментів тільки користувачеві під яким увійшли в систему - перейдіть по шляху  HKEY_CURRENT_USER \ Software \ Microsoft \ Windows \ CurrentVersion \ Policies \ Explorer. Натисніть на розділ Explorer правою клавішею миші, виберіть "Створити" => "Параметр DWORD (32 біти)" => назвіть новий параметр  NoToolbarsOnTaskbar

3. Відкрийте параметр  NoToolbarsOnTaskbar , в поле "Значення" поставте  1 і натисніть на "ОК".

4. Перезапустіть провідник, вийдіть із системи і зайдіть в неї знову, або перезавантажте комп'ютер, щоб зміни вступили в силу.

На сьогодні все, якщо ви знаєте інші способи - пишіть в коментарях! Щастя Вам 🙂