Як змінити колір виділення в Windows 10

Коли в провіднику або на робочому столі ви натискаєте ліву кнопку миші і не відпускаючи клавішу тягніть курсор в будь-яку сторону виділяючи потрібні файли або папки - ви бачите напівпрозорий прямокутник. Ви можете змінити колір кордону і колір заповнення прямокутника, який з'являється при виділенні, і далі ми розглянемо як це зробити!

1. Знайдіть через пошук або в меню "Пуск" додаток Paint і відкрийте його. У верхньому меню натисніть на "Зміна кольорів".

В "Основні кольори" виберіть колір, який хочете використовувати для прямокутника виділення => запам'ятайте значення з полів: червоний, зелений, синій.

2.  У рядку пошуку або в меню "Виконати" (виконати викликається клавішами Win + R) введіть команду  regedit  і натисніть клавішу Enter.

3.  Перейдіть по шляху  HKEY_CURRENT_USER \ Control Panel \ Colors => в розділі Colors відкрийте параметр Hilight (цей параметр змінює колір кордону прямокутника) => в поле "Значення" введіть значення кольору, які ви запам'ятали в Paint => наприклад значення червоного у мене 81, значення зеленого 174 і синього 143, мені потрібно в поле "значення ввести" 81 174 143 і натиснути на "ОК" (між значеннями ставте пробіл).

Тепер відкрийте параметр HotTrackingColor і в поле "Значення" внесіть значення обраного вами кольору для заливки виділення.

Після внесення змін закрийте редактор реєстру та перезавантажте комп'ютер, щоб зміни вступили в силу. На сьогодні все, якщо ви знаєте інші способи пишіть в коментарях! Удачі Вам 🙂