Включити запит UAC для вбудованого адміністратора в Windows 10

За замовчуванням запит UAC не відображається для вбудованої облікового запису адміністратора. Для додаткової безпеки ви можете включити підтвердження UAC для цього облікового запису. У цій статті розглянемо як включити запит UAC для вбудованої облікового запису адміністратора в Windows 10.

Включити запит UAC для вбудованого адміністратора в локальній політиці безпеки

Локальна політика безпеки доступна в Windows 10 Pro, Enterprise і Education. Якщо у вас Windows 10 home-перехід до другого способу.

1. У рядку пошуку або в меню "Виконати" (виконати викликається клавішами Win + R) напишіть команду  secpol.msc  і натисніть Enter.

2.  Зайдіть в "Локальні політики" => "Параметри безпеки" => відкрийте "Служба захисту користувачів: режим адміністративного підтвердження для вбудованої облікового запису адміністратора".

3. Поставте крапку біля "Включений" і натисніть на "ОК".

Включити запит UAC для вбудованого адміністратора в редакторі реєстру

1.  У рядку пошуку або в меню "Виконати" (виконати викликається клавішами Win + R) введіть  regedit  і натисніть клавішу Enter.

2.  Перейдіть по шляху  HKEY_LOCAL_MACHINE \ SOFTWARE \ Microsoft \ Windows \ CurrentVersion \ Policies \ System. У розділі System відкрийте параметр  ValidateAdminCodeSignatures => в поле "Значення" введіть  1 і натисніть на "ОК".

На сьогодні все, якщо ви знаєте інші способи - пишіть в коментарях! Удачі Вам 🙂