Як налаштувати нову вкладку в Firefox Quantum

З оновленням Moziila Firefox до версії 57 змінився повністю інтерфейс браузера. Тепер в новій вкладці за замовчуванням відображається рядок пошуку, топ сайтів (сайти відвідувані вами найбільше), обраного (сайти, які ви відвідували нещодавно або закладки) і замітки (новини від Mozilla про Firefox). У сьогоднішній статті розглянемо як налаштувати нову вкладку в Mozilla Firefox 57.

1. Відкрийте браузер Firefox => відкрийте нову вкладку і справа вгорі натисніть на шестерню (коліщатко).

2. Приберіть галочки з того, що ви не хочете бачити в новій вкладці і натисніть "Готово". Наприклад, мені не потрібна додаткова рядок пошуку - прибираю галочку з "Пошук", мені не потрібно в новій вкладці "Вибране" - прибираю галочку біля "Вибране", я не хочу бачити кожного разу в новій вкладці повідомлення про нові можливості Firefox - прибираю галочку навпроти "Нотатки", мені хочеться щоб список "Топ-сайтів" був більше - ставлю галочку біля "Показати в два ряди", натискаю "Готово".

3. Якщо ви хочете в "Топ сайтів" закріпити якийсь сайт - відкрийте даний сайт, тепер коли ви відкриєте нову вкладку він повинен з'явитися в "Топ сайтів", наведіть курсор на його значок і натисніть на що з'явилися три точки => виберіть " прикріпити ".

Якщо в "Топ сайтів» не з'являється потрібний сайт, а безліч непотрібних - наведіть курсор на будь-який значок непотрібного сайту => натисніть на три точки => виберіть "Змінити" => введіть ім'я сайту, який ви хочете додати в "Топ сайтів" і нижче посилання на сайт, натисніть "Зберегти".

Ви можете прибрати будь-який сайт з "Топ сайтів" - наведіть курсор на значок непотрібного сайту, натисніть на три точки і виберіть "Приховати". Також ви можете натиснути на "Видалити з історії", щоб видалити сайт з "Топ сайтів".

Коли ви відкриваєте будь-який сайт в кінці адресного рядка є значок "Додати сторінку в закладки" і "Зберегти в Pocket", ви можете їх прибрати, якщо вони вам не потрібні. Наприклад, мені не потрібна кнопка "Зберегти в Pocket" в кінці адресного рядка, натискаю на неї правою клавішею миші і вибираю "Видалити з панелі адреси".

В кінець адресного рядка ви можете додати кнопки: зробити скріншот, копіювати посилання, відправити посилання по пошті, відправити вкладку на пристрій. Відкрийте будь-який сайт => в кінці адресного рядка натисніть на три точки => натисніть правою клавішею миші на потрібне і виберіть "Додати на панель адреси".

Додайте собі кнопку "Зробити скріншот", за допомогою цієї функції ви зможете швидко зробити знімок будь-якій частині браузера і відправити його кому завгодно посиланням, поділитися ним в соц. мережах або завантажити його собі на комп'ютер.

Ви можете видалити непотрібні кнопки з панелі інструментів, для цього натисніть на непотрібну кнопку правою клавішею миші та виберіть "Видалити з панелі інструментів".

Щоб додати різні інструменти на панель інструментів - зайдіть в меню (три лінії справа вгорі) і виберіть "Змінити".

Перетягніть потрібні інструменти на панель: для цього наведіть курсор на обраний вами інструмент => натисніть ліву кнопку миші і не відпускаючи кнопку тягніть курсор на панель інструментів, коли інструмент буде в потрібному місці - відпустіть кнопку, натисніть на "Готово".

На сьогодні все, якщо у вас є доповнення - пишіть в коментарях! Удачі Вам 🙂