Відображення кольору в меню Пуск, на панелі завдань і в центрі повідомлень Windows 10

У сьогоднішній статті розглянемо як включити або відключити відображення кольору в меню "Пуск", на панелі завдань і в центрі повідомлень.

Якщо ви включите відображення кольору - обраний головний колір фону буде відображатися в меню "Пуск", на панелі завдань і в центрі повідомлень. Якщо вимкнути відображення кольору - панель задач, пуск і центр повідомлень будуть чорного кольору.

Включити (відключити) колір в меню "Пуск", на панелі завдань і в центрі повідомлень в параметрах

1. Відкрийте меню "Пуск" і зайдіть в "Параметри".

2. Зайдіть в "Персоналізація".

3. З лівого боку виберіть "Кольори", в правій колонці поставте галочку перед "В меню" Пуск ", на панелі завдань і в центрі повідомлень", якщо ви хочете змінити колір даних елементів, або приберіть галочку, якщо ви хочете відключити відображення кольору .

Включити (відключити) колір в меню "Пуск", на панелі завдань і в центрі повідомлень в редакторі реєстру

Перед редагуванням реєстру рекомендується створити точку для відновлення системи.

1. Відкрийте редактор реєстру: в рядку пошуку або в меню виконати (виконати викликається клавішами Win + R) введіть команду  regedit  і натисніть клавішу Enter.

2. Перейдіть по шляху HKEY_CURRENT_USER \ Software \ Microsoft \ Windows \ CurrentVersion \ Themes \ Personalize. У розділі Personalize відкрийте параметр  ColorPrevalence і змініть його значення на  1 => натисніть "ОК", щоб відображати колір. Якщо ви хочете відключити відображення кольору - задайте значення 0 і натисніть "ОК".

Закрийте редактор реєстру, зміни повинні набути чинності відразу ж. На сьогодні все, якщо ви знаєте інші способи або у вас є доповнення - пишіть коментарі! Удачі Вам 🙂