Як включити або відключити останні відкриті елементи в Windows 10

Якщо натиснути правою кнопкою миші в панелі завдань на значок закріпленого додатки - можна побачити недавно закриті файли або сторінки (в залежності від того на який додаток ви натискаєте). У цьому списку можна закріплювати елементи для швидкого доступу в майбутньому, також кількість елементів можна збільшити. У сьогоднішній статті розглянемо різні способи як включити відображення недавніх елементів і як відключити їх, якщо вони вам не потрібні.

Коли ви відключаєте останні відкриті елементи вони видаляються з усіх списків, в списках залишаються тільки закріплені. Недавні елементи і часті місця зберігаються з папках:

% APPDATA% \ Microsoft \ Windows \ Recent Items% APPDATA% \ Microsoft \ Windows \ Recent \ AutomaticDestinations% APPDATA% \ Microsoft \ Windows \ Recent \ CustomDestinations

Включити або відключити останні відкриті елементи в параметрах

1.  Відкрийте меню "Пуск" і зайдіть в "Параметри".

2.  Зайдіть в "Персоналізація".

3. З лівого боку виберіть "Пуск", з правого боку біля "Показувати останні відкриті елементи в списках переходів в меню" Пуск "або на панелі завдань" натисніть на перемикач. Якщо перемикач поставити в положення "Вкл." - недавно закриті елементи будуть відображатися, якщо перемикач поставити в положення "Вимкнути." - недавно закриті елементи не будуть відображатися.

Включити або відключити останні відкриті елементи в редакторі реєстру

Перед редагуванням реєстру рекомендується створити точку для відновлення системи.

1. Відкрийте редактор реєстру: в рядку пошуку або в меню виконати (виконати викликається клавішами Win + R) введіть команду  regedit  і натисніть клавішу Enter.

2. Перейдіть по шляху  Комп'ютер \ HKEY_CURRENT_USER \ Software \ Microsoft \ Windows \ CurrentVersion \ Explorer \ Advanced. У розділі Advanced відкрийте параметр  Start_TrackDocs.  Щоб включити відображення останніх відкритих елементів, в поле "Значення" поставте  1 і натисніть "ОК". Щоб відключити відображення останніх відкритих елементів, в поле "Значення" поставте  0 і натисніть "ОК". Після редагування закрийте редактор реєстру.

На сьогодні все, якщо ви знаєте інші способи або у вас є доповнення - пишіть коментарі! Удачі Вам 🙂