Як відключити рекламу на екрані блокування Windows 10

Екран блокування в Windows 10 живе своїм життям, показує картинки які захоче, іноді проскакує реклама якихось додатків. Дана реклама яскрава і можливо вам вона не заважатиме, але все ж, якщо ви хочете взяти в свої руки екран блокування, відключити рекламу, або встановити свої зображення - читайте сьогоднішню статтю.

Щоб відключити екран блокування в Windows 10 - заходимо в "Пуск" => Параметри

у вікні, вибираємо "Персоналізація"

Заходимо в "Екран блокування", в поле "Фон" ви можете змінити "Windows цікаве" на фото, або слайд-шоу

Так ви вимкніть автоматичні оголошення від Microsoft, які з'являються без вашого відома. Біля "Відображати забавні факти, жарти, підказки та іншу інформацію на екрані блокування" натискаємо відключити.

Як прибрати рекламу з екрану блокування - ми розглянули, тепер маленьке доповнення:

Якщо вам подобається якесь зображення і ви хочете бачити щось подібне - натисніть на діалогове вікно вгорі і виберіть "I Want more!", Якщо вам пропозиції не заважають і іноді проскакує щось нецікаве - в тому ж вікні можна натиснути " Не подобається "і екран блокування покаже щось інше.

Якщо вам сподобалося зображення і ви хочете його собі витягнути - читайте статтю "як знайти зображення екрану блокування".

Взагалі Windows 10 ще в розробці, і швидше за все в майбутньому реклами буде ще більше, треба ж їм якось заробляти. На сьогодні все, якщо є доповнення - пишіть коментарі! Удачі Вам 🙂