Як зробити панель задач повністю прозорою Windows 10

В параметрах Windows 10 ви можете змінити колір панелі завдань, також за допомогою редактора реєстру можна її зробити більш прозорою. У сьогоднішній статті розглянемо як за допомогою програми зробити панель задач повністю прозорою.

Для зміни прозорості панелі ми будемо використовувати безкоштовний додаток TranslucentTB, воно невеликих розмірів і не вимагає установки.

1. Перейдіть на сайт TranslucentTB => виберіть для скачування 7z або zip архів => натисніть "Зберегти";

2. Відкрийте завантажений архів (у вашій системі повинен бути встановлений архіватор);

3. Натисніть "Витягти";

4. Вийміть програму туди де вона вам не буде заважати і де її ніхто не видалить. Натисніть на три точки, виберіть місце для розпакування і натисніть "ОК".

5. Відкрийте розпаковану папку і запустіть файл TranslucentTB.exe;

Запущена програма з'явиться в області повідомлень біля годинника на панелі завдань. Панель завдань стане прозорою.

Якщо натиснути на значок програми правою клавішею миші - можна вибрати вид панелі завдань прозоро-розмитий.

Або повністю прозорий.

6. Тепер нам потрібно зробити, щоб цю програму запускалося завжди при включенні комп'ютера. Натисніть клавіші Win + R

7. У вікні введіть команду  shell: startup  і натисніть "ОК";

8. Також потрібно відкрити папку з програмою, натисніть на файл TranslucentTB.exe правою клавішею миші і не відпускаючи цю кнопку тягніть програму у вікно автозавантаження, там клавішу відпустіть.

9. Виберіть "Створити ярлик". Тепер якщо ви перезавантажте комп'ютер, програма запуститься разом з включенням комп'ютера, але панель завдань може бути прозоро-розмитою.

10.  Щоб панель була завжди прозорою - натисніть на ярлик програми в автозавантаження правою клавішею миші та виберіть з контекстного меню "Властивості";

11. У вкладці "Ярлик" перейдіть в кінець поля "Об'єкт" і після TranslucentTB.exe поставте пробіл, напишіть   - -transparent і натисніть "ОК" (як на малюнку, перед словом transparent два тире ).

Все, тепер панель задач навіть після перезавантаження буде прозорою. На сьогодні все, якщо у вас є доповнення - пишіть коментарі! Удачі Вам 🙂