Як змінити формат збереження за умовчанням в Word, Excel, PowerPoint 2016

Раніше версії Office використовували для збереження документів формати doc, xls, ppt, після появи Office 2007 формат змінили на docx, xlsx, pptx. Після даних змін, щоб відкрити документ з новим розширенням - користувачам старих офісів доводилося переходити на новий, або встановлювати додаток, яке конвертував новий формат в старий. Ще один варіант - це користувачеві з новим Word, Excel, PowerPoint зберігати файли зі старим розширенням, якщо він хоче поділитися цим документом з користувачами старих версій офісу. Але якщо вам доводиться часто ділитися своїми документами c користувачами старих версій офісу - можна змінити формат за замовчуванням для збереження всіх нових документів Word, Excel, PowerPoint.

Ми покажемо як змінити формат збереження документів за замовчуванням на прикладі Word 2016, таким же чином ви можете зробити зміни в Excel і PowerPoint 2016.

Відкриваємо Word => заходимо в "Файл"

в меню вибираємо "Параметри"

У вікні з лівого боку вибираємо "Збереження", навпроти "Зберегти файли в такому форматі" відкриваємо список і вибираємо "Документ Word 97-2003 (* .doc)" => натискаємо "ОК"

Після даних дій все нові документи будуть зберігатися в форматі doc. У Office 2013 і 2010 таким же способом можна змінити формат збереження документів за замовчуванням.

На сьогодні все, якщо є доповнення -пише коментарі! Удачі Вам 🙂