Як скинути "Пуск" за замовчуванням в Windows 10

Ви можете змінювати розміри меню "Пуск", открепляют, прикріплювати або змінювати в ньому різні плитки. Але, що робити якщо меню "Пуск" пошкоджений і ви більше не можете прикріпити або відкріпити якусь плитку? Що робити, якщо розміри меню "Пуск" не змінюються? Є безліч інструкцій як вирішити ці проблеми, але ми опишемо сьогодні найшвидший. У сьогоднішній статті ми розглянемо як скинути меню "Пуск" за замовчуванням в Windows 10.

1. У рядку пошуку або в меню "Виконати" (виконати викликається клавішами Win + R) введіть команду  regedit і натисніть клавішу Enter.

2. Перейдіть по шляху  HKEY_CURRENT_USER \ Software \ Microsoft \ Windows \ CurrentVersion \ CloudStore \ Store \ Cache. У розділі Cache натисніть на розділ  DefaultAccount правою клавішею миші та виберіть "Видалити" (перед видаленням ви можете зберегти старий макет меню "Пуск", натиснувши на DefaultAccount правою клавішею миші та вибравши "Експортувати"). Вийдіть з системи і зайдіть в неї знову, або перезавантажте комп'ютер, щоб зміни вступили в силу.

Після перезапуску системи ви побачите, що меню "Пуск" повернув свій вигляд за замовчуванням. Спробуйте зробити ті дії в меню "Пуск", які ви не могли зробити. На сьогодні все, якщо ви знаєте інші способи - пишіть в коментарях! Щастя Вам 🙂