Онлайн виправлення помилок у службі Windows Update

У зв'язку з частими збоями служби Windows Update, на сторінці Майкрософт з'явилася інструкція щодо усунення помилок в центрі оновлень. У даній інструкції вам будуть запропоновані різні варіанти вирішення проблеми відновлення, причому спочатку вам задають питання - ви ставите галочку навпроти потрібного і вам даються рекомендації. У сьогоднішній статті розглянемо сторінку Майкрософт, яка допомагає виправити помилки в службі Windows Update.

Раніше ми розглядали як виправити помилки в центрі оновлення Windows, деякі з тих інструкцій пропонує і сам Майкрософт. Дана інструкція розроблена для користувачів використовують Windows 7, 8.1 і 10.

З самої інструкції:

У цьому покроковому керівництві представлені дії щодо усунення проблем при установці оновлень. Часто виникають коди помилок: 0x80073712, 0x800705B4, 0x80004005, 0x8024402F, 0x80070002, 0x80070643, 0x80070003, 0x8024200B, 0x80070422, 0x80070020. Ці кроки допоможуть усунути будь-які помилки, а не тільки перераховані.

Як онлайн інструмент працює?

Вам задають питання і нижче надають варіанти відповідей, ви ставите галочку в найкращому відповіді і вам пишуть, що робити далі.

Спочатку у Вас запитає в якій версії Windows у вас виникла помилка, виберіть свою операційну систему з варіантів відповіді.

Перед вами виникне інструкція запуску засобу усунення мережевих неполадок. Виконайте описане в інструкції на своєму комп'ютері і дайте відповідь на поставлене запитання "Вирішено чи проблема?"

У наступному варіанті вам запропонують завантажити засіб усунення неполадок в центрі оновлення Windows, після того як ви скачаєте інструмент - потрібно буде його запустити і робити все по інструкції. Після роботи утиліти - перевірте чи залишилася проблема. Якщо залишилася - в питанні "Вирішено чи проблема" на сайті "Майкрософт" поставте галочку в поле "Ні".

Третім пропозицією буде скидання або відновлення системи з попередніх точок, також запропонують перевстановити Windows. Ви зможете натиснути на посилання, прочитати інструкцію і спробувати зробити описане. (Другий і третій варіант відрізняються в залежності від обраної операційної системи, наприклад при виборі ОС 10 - в другому пункті запропонують вручну встановити останнє оновлення, також буде варіант чищення папки з файлами оновлень).

Останній варіант - це звернутися за допомогою в Answer Desk.

Дана інструкція цікава і можливо допоможе навіть в усуненні проблем центру оновлення, якщо немає - рекомендуємо спробувати наші пропозиції щодо усунення неполадок служби Windows Update. У всякому разі, щоб довго не гратися і не шукати проблему - можна з нашого керівництва запустити WSUS Offline Update.

На сьогодні все, якщо є доповнення - пишіть коментарі! Удачі Вам 🙂