Як відкотити Збірку або видалити поновлення в Windows 10

Windows 10 встановлює поновлення у фоновому режимі, і найчастіше користувач дізнається про них тільки після їх установки. Є різні способи зупинити автоматичне оновлення в Windows 10, але якщо на вашому комп'ютері вже встановлено оновлення, через які в системі проблеми - потрібно їх видалити.

У сьогоднішній статті розглянемо як відкотити збірку Windows, а також як видалити встановлені оновлення.

  Відкотити систему до попередньої збірці

У листопада 2015 було перше велике оновлення Windows 10, в якому виправлені численні помилки, проблеми безпеки і т.д. Це оновлення має назву "Збірка", щось типу Service Pack в попередніх версіях Windows. На форумах часто писали, що після поновлення злетіли настройки, багато додатків перестали працювати і ще проблеми в дрібницях. Даною складанням були виправлені багато проблем, з цього варто задуматися, що для вас важливіше - стабільна збірка або настройки, які можна зробити ще раз.

Щоб повернутися до попередньої Збірці Windows 10: зайдіть в меню "Пуск" => "Параметри".

Відкрийте "Оновлення та Безпека" => з лівого боку виберіть "Відновлення" => біля "Повернутися до попередньої версії Windows 10" натисніть на "Почати"

Всі настройки і параметри попередньої збірки можна повернути протягом 30 днів після поновлення, пізніше вони будуть автоматично видалені. Якщо ви використовуєте якісь програми для чистки системи, вони також можуть видалити дані для відновлення, через що відкотитися назад не вийде.

Ще можна відкотити систему до попередньої версії з меню додаткових параметрів запуску. Якщо після якихось оновлень Windows не завантажується - запустіть додаткові параметри запуску або скористайтеся диском відновлення => виберіть "Пошук і усунення несправностей".

Відкрийте "Розширені можливості пошуку".

Виберіть "Повернутися до попередньої збірці".

Видалити оновлення Windows

Скористайтеся способом нижче або одним з перерахованих у статті "Як видалити оновлення в Windows 10".

Відкрийте меню "Пуск" => Параметри => Оновлення та безпеку => Windows Update => Переглянути журнал встановлених поновлення.

Натисніть на "Видалити оновлення".

Відсортуйте поновлення за датою і видаліть заважають вам. Виберіть оновлення і натисніть на "Видалити".

Щоб в майбутньому це оновлення не встановлювалося - сховайте його використовуючи утиліту від Майкрософт.

Також ви можете відключити автоматичне оновлення Windows 10, і оновлювати вашу операційну систему трохи з запізненням.

На сьогодні все, якщо є доповнення - пишіть коментарі! Удачі Вам 🙂