Заборонити видалення додатків з меню "Пуск" в Windows 10

У меню "Пуск" ви можете видалити непотрібне додаток за допомогою правої кнопки миші (натиснути на нього правою кнопкою миші і вибравши "Видалити"). У сьогоднішній статті ми розглянемо як різними способами відключити видалення додатків з меню "Пуск" в Windows 10.

Заборонити видалення додатків з меню "Пуск" в групових політиках

Даний спосіб працює в Windows Pro, Enterprise або Education, якщо у вас домашня версія - переходите до другого способу. Якщо ви хочете заборонити видалення додатків з меню "Пуск" іншим користувачам - спочатку виконайте все за інструкцією "Як налаштувати групові політики для конкретних користувачів".

1.  Відкрийте групові політики: в рядку пошуку або в меню "Виконати" (виконати викликається клавішами Win + R) введіть  gpedit.msc  і натисніть клавішу Enter.

2.  Відкрийте "Конфігурація користувача" => "Адміністративні шаблони" => "Меню" Пуск "і панель завдань" => "Заборонити користувачам видаляти програми з меню" Пуск "".

3. Поставте крапку біля "Включено" та натисніть на "ОК". Перезавантажте комп'ютер або запустіть провідник, щоб зміни вступили в силу.

Заборонити видалення додатків з меню "Пуск" в редакторі реєстру

1.  Відкрийте редактор реєстру: в рядку пошуку або в меню "Виконати" (виконати викликається клавішами Win + R) введіть команду  regedit  і натисніть клавішу Enter.

Original text


2. Перейдіть по шляху  HKEY_CURRENT_USER \ Software \ Policies \ Microsoft \ Windows \ Explorer. Якщо в розділі Windows немає розділу Explorer, натисніть на розділ Windows правою кнопкою миші, виберіть "Створити" => "Розділ" => назвіть новий розділ "Explorer".

3. Натисніть на розділ Explorer правою кнопкою миші, виберіть "Створити" => "Параметр DWORD (32 біти) => назвіть новий параметр  NoUninstallFromStart

4. Відкрийте параметр  NoUninstallFromStart , в поле "Значення" введіть  1 і натисніть на "ОК".

5. Перезапустіть провідник або перезавантажте комп'ютер, щоб зміни вступили в силу.

На сьогодні все, якщо ви знаєте інші способи - пишіть в коментарях! Удачі Вам 🙂