Змінити меню "Персонализировать цю сторінку" для нової вкладки в Google Chrome

Користувачі Google Chrome можуть налаштовувати сторінку "Нова вкладка", натискаючи кнопку олівця, яка відкриває невелике меню з необхідними параметрами налаштування. Починаючи з версії 77 в Google Chrome змінили меню "Персонализировать цю сторінку". В даному меню ви можете змінити фон нової вкладки, налаштувати або приховати ярлики веб-сайтів зі сторінки "Нова вкладка", і змінювати кольорову схему браузера за допомогою спеціальної палітри кольорів. Сьогодні ми розглянемо як переключитися на нове меню "Персонализировать цю сторінку" або як повернутися до старого в Google Chrome.

1.  Відкрийте Google Chrome.

2.  Вставте в адресний рядок  chrome: // flags / # ntp-customization-menu-v2  і натисніть Enter.

3.  Навпроти  NTP customization menu version 2  виберіть зі списку  Enabled,  щоб перейти на нове меню "Персонализировать цю сторінку". Натисніть на Relaunch Now (справа внизу), щоб перезапустити браузер і застосувати зміни.

Щоб повернутися до старого меню "Персонализировать цю сторінку", виконайте 2 і 3 пункт з інструкції вище, але замість Enabled виберіть Default або Disabled, після чого натисніть на Relaunch Now.

На сьогодні все, удачі Вам 🙂