Видалити або згорнути всі додатки в меню "Пуск"

Якщо в Windows 10 зайти в меню "Пуск", то ви побачите список всіх додатків в другому стовпчику меню. Ви можете видалити список всіх додатків з меню пуск або згорнути їх в окреме підміню, і далі ми розповімо як це зробити.

 Видалити або згорнути список всіх додатків в меню "Пуск" в групових політиках

Даний спосіб працює в Windows 10 Pro, Enterprise або Education, якщо у вас домашня версія - переходите до другого способу. Якщо ви хочете видалити або згорнути список всіх додатків іншим користувачам цього комп'ютера - спочатку виконайте все за інструкцією "Як налаштувати групові політики для конкретних користувачів".

1.  Відкрийте групові політики: в рядку пошуку або в меню виконати (виконати викликається клавішами Win + R) введіть  gpedit.msc  і натисніть клавішу Enter.

2. Зайдіть в "Конфігурація користувача" => "Адміністративні шаблони" => "Меню" Пуск "і панель завдань", з правого боку відкрийте "Видалити список всіх програм в меню" Пуск "".

3. Поставте крапку в поле "Включено", біля "Виберіть одне з наступного дій" виберіть "Видалити і відключити надбудову" - якщо ви хочете видалити всі програми з меню "Пуск", або "Згорнути і відключити надбудову" - якщо ви хочете згорнути список додатків в окреме підміню в "Пуск". Після вибору потрібного значення натисніть на "ОК".

4. Перезапустіть провідник, вийдіть із системи і зайдіть в неї знову, або перезавантажте комп'ютер, щоб зміни вступили в силу.

Видалити або згорнути список всіх додатків в меню "Пуск" в редакторі реєстру

1. Відкрийте редактор реєстру: в рядку пошуку або в меню "Виконати" (виконати викликається клавішами Win + R) введіть команду  regedit і натисніть клавішу Enter.

2. Якщо ви хочете видалити або згорнути всі додатки з меню "Пуск" для всіх користувачів комп'ютера - перейдіть по шляху  HKEY_LOCAL_MACHINE \ SOFTWARE \ Microsoft \ Windows \ CurrentVersion \ Policies \ Explorer.  Якщо ви хочете видалити або згорнути всі додатки з меню "Пуск" тільки користувачеві під яким ви увійшли в систему - перейдіть по шляху  HKEY_CURRENT_USER \ Software \ Microsoft \ Windows \ CurrentVersion \ Policies \ Explorer. Натисніть на розділ Explorer правою клавішею миші, виберіть "Створити" => "Параметр DWORD (32 біти) => назвіть новий параметр NoStartMenuMorePrograms

3. Відкрийте параметр  NoStartMenuMorePrograms , в поле "Значення" введіть  1 і натисніть "ОК" - якщо ви хочете видалити список всіх додатків з меню "Пуск". Якщо ви хочете згорнути список всіх додатків в меню "Пуск" - змініть "Значення" параметра NoStartMenuMorePrograms на 2 і натисніть на "ОК".

4.  Перезапустіть провідник, вийдіть із системи і зайдіть в неї знову, або перезавантажте комп'ютер, щоб зміни вступили в силу.

На сьогодні все, якщо ви знаєте інші способи - пишіть в коментарях! Щастя Вам 🙂