Видаляти файли в папці "Завантаження", якщо вони знаходяться там більше

У сьогоднішній статті ми розглянемо як різними способами вибрати після скількох днів зберігання автоматично видаляти файли в папці "Завантаження".

У Windows 10 ви можете налаштувати, щоб файли в папці "Завантаження" перебували 1, 14, 30 або 60 днів, а потім автоматично віддалялися.

Змінити період зберігання файлів в папці "Завантаження" в параметрах системи

1. Відкрийте меню "Пуск" і зайдіть в "Параметри".

2.  Зайдіть в "Система" => "Пам'ять пристрою" => з правого боку натисніть на "Змінити спосіб автоматичного звільнення місця".

3.  Поставте прапорець біля "Видаляти тимчасові файли, які не використовуються в моїх програмах" => біля "Видаляти файли в папці" Завантаження ", якщо вони знаходяться там більше" виберіть через скільки днів зберігання файли видаляти.

Змінити період зберігання файлів в папці "Завантаження" в редакторі реєстру для поточного користувача

1. У рядку пошуку або в меню "Виконати" (виконати викликається клавішами Win + R) введіть команду  regedit  і натисніть кнопку Enter.

2. Перейдіть по шляху  HKEY_CURRENT_USER \ Software \ Microsoft \ Windows \ CurrentVersion \ StorageSense \ Parameters \ StoragePolicy => в розділі StoragePolicy відкрийте параметр  32  => в поле "Значення" введіть  1 і натисніть на "ОК".

3. Відкрийте параметр  512  => в поле "Значення" введіть одне з перерахованих нижче і натисніть на "ОК".

0  - Ніколи

1  - 1 день

e  - 14 днів

1e  - 30 днів

3c  - 60 днів

 Налаштувати видалення файлів в папці "Завантаження" для всіх користувачів використовуючи групові політики

1. Відкрийте групові політики (в рядку пошуку або в меню "Виконати" введіть gpedit.msc і натисніть Enter).

2. Зайдіть в "Конфігурація комп'ютера" => "Адміністративні шаблони" => "Система" => "Контроль пам'яті" => відкрийте "Налаштувати порогове значення для видалення завантажень Контролем пам'яті".

3. Поставте крапку біля "Включено", в поле "Мінімальний строк до видалення файлів в папці" Завантаження "..." введіть значення і натисніть на "ОК".

Змінити період зберігання файлів в папці "Завантаження" в редакторі реєстру для всіх користувачів

1. У рядку пошуку або в меню "Виконати" (виконати викликається клавішами Win + R) введіть команду  regedit  і натисніть кнопку Enter.

2. Перейдіть по шляху HKEY_LOCAL_MACHINE \ SOFTWARE \ Policies \ Microsoft \ Windows \ StorageSense  => в розділі StorageSense відкрийте параметр ConfigStorageSenseDownloadsCleanupThreshold  => систему обчислення виберіть "Десяткова" => в поле "Значення" введіть від  1 до 356 і натисніть на "ОК" .

Якщо в розділі Windows немає розділу StorageSense - натисніть на розділ Windows правою клавішею миші, виберіть "Створити" => "Розділ" => назвіть новий розділ StorageSense

Натисніть на розділ StorageSense правою клавішею миші, виберіть "Створити" => "Параметр DWORD (32 біти) => назвіть новий параметр ConfigStorageSenseDownloadsCleanupThreshold => в поле" Значення "параметра введіть кількість днів, через яке видаляти файли з папки" Завантаження ".

На сьогодні все, якщо ви знаєте інші способи - пишіть в коментарях! Удачі Вам 🙂