Паролі в Mozilla Firefox

У сьогоднішній статті розглянемо як подивитися збережені паролі в браузері Mozilla Firefox, як їх скопіювати і зберегти резервну їх копію.

Дуже часто буває, що ви забули пароль до сайту, але він збережений в браузері, в такому випадки його можна подивитися, якщо знати де. Також в Mozilla Firefox, є пару способів скопіювати ваші паролі, якщо браузер не запускається.

Подивитися паролі в Mozilla Firefox

Ви можете зайти в браузер Firefox і подивитися в ньому збережені паролі, для цього:

1. Відкрийте браузер Firefox.

2. Зайдіть в меню (натисніть на три паралельні лінії справа вгорі) і натисніть на "Налаштування". Також, ви можете відкрити настройки ввівши в адресному рядку  about: preferences і натиснувши клавішу Enter.

3. З лівого боку виберіть "Конфіденційність та безпека", з правого боку біля "Форми і паролі" натисніть на "Збережені логіни".

4. У віконці ви побачите всі сайти для яких збережено пароль і логіни для входу на них, щоб відобразити збережені пароль - натисніть на "Показати паролі". Підтвердіть дію натиснувши на "Так".

 Навпроти кожного сайту написаний логін і пароль для входу.

Скопіювати паролі якщо Firefox не починається

Взагалі, даний спосіб підходить і для тих у кого запускається браузер, якщо ви хочете зберегти всі паролі разом і перенести їх на інший комп'ютер, або може просто хочете зробити їх резервну копію.

1. У рядку пошуку або в меню "Виконати" (виконати викликається клавішами Win + R) введіть  % APPDATA% \ Mozilla \ Firefox \ Profiles \ і натисніть клавішу Enter.

2. Відкриється папка в якій знаходиться ваш профіль Firefox, зайдіть в папку.

3. Скопіюйте собі файли key4.db і logins.json, в них знаходяться ваші логіни і паролі.

Дані файли ви можете зберегти як резервну копію паролів, або скопіювати з неробочого браузера Firefox і підкинути в робочий. Щоб перекинути їх в робочий браузер Firefox - виконайте перші два пункти з інструкції вище і вставте в папку з вашим профілем файли, які ви скопіювали в третьому пункті.

Також ви можете подивитися і скопіювати паролі Firefox використовуючи безкоштовну утиліту PasswordFox. На сьогодні все, якщо ви знаєте інші способи - пишіть в коментарях! Щастя Вам 🙂