Як замінити батарею Lenovo A5000

Днями принесли телефон Lenovo A5000 з мертвої батареєю. З слів власника "я коли він завис спробував витягнути батарею, а вона не піддавалася і вирішив спробувати підколупнути ножиком". В результаті батарея була пробита і якийсь час працювала, але телефон був з запахом, а потім взагалі надулася і перестала працювати.

Даною статтею я не закликаю вас розбирати самому телефон, ви можете просто подивитися як змінюється батарея, а потім віднести зламаний телефон в сервісний. Якщо ви все ж вирішуєте самі замінити батарею і попутно щось станеться з вашим телефоном - наш сайт не несе ніякої відповідальності, все ви робите на свій страх і ризик. І тим більше якщо ви розбираєте телефон самі - втрачається офіційна гарантія!

Для розбирання знадобилася маленька хрестова викрутка. Спочатку була знята верхня кришка телефону, після чого потрібно було викрутити вісім болтів (на них вказують червоні стрілки). Всі сім-карти і карту пам'яті - потрібно витягнути.

Далі за допомогою тонкої залізної лопатки я почав отщелківать засувки по колу корпусу, можна також спробувати за допомогою пластикової карти злегка ув'язненні.

Після проходження по колу верхню кришку ще тримають засувки по середині і я за допомогою пластикової карти від'єднував їх.

Тут напевно найскладніше зняти цю кришку, адже пластмаса тендітна, а інше робиться дуже просто 🙂 Спочатку викручуються два болтика і знімається залізна планочка вище батареї.

Тепер від'єднуємо шлейф батареї від плати, просто піднімає.

Знизу батарея приклеєна до корпусу і я скористався пластиковою карткою, поступово вів нею знизу вгору після чого батарея відклеїлась і можна вставляти нову.

Нову потрібно просто покласти на місце старої і приєднати шлейф, далі покласти залізну клямку => закрутити болтики на ній => надіти верхню кришку, трохи притискаючи в місцях засувок => закрутити болтики і закрити кришкою. Після написання статті я знайшов відео розбирання даного телефону, в ньому можна більш детально побачити те про що писалося вище!