Error 56: The Cisco Systems, Inc. VPN Service has not been started

Днями запустив Cisco VPN Client і замість запуску програми побачив помилку Error 56: The Cisco Systems, Inc. VPN Service has not been started. Please start this service and try again. Рішення не складне і швидке, його ми і розглянемо в цій статті.

Спочатку я спробував завершити всі процеси програми і запустити її знову, потім пробував зупинити службу Cisco Systems, Inc. VPN Service, яка не хотіла зупинятися, зависала і писала помилку, потім просто перезавантажив комп'ютер, видалив і знову поставив клієнт і все одно помилка залишилася. Запитав у Google, на що він відразу показав російськомовну інструкцію з великої кількости рад аж до переустановлення системи. Далі на youtube знайшов відео від NTS Videos, він зупинив одну службу, запустив іншу і все запрацювало. Зробив те ж саме і у мене Cisco VPN Client відкрився без проблем. Ось саме відео автора NTS Videos:

1. Відкриваємо служби: в рядку пошуку або в меню виконати (виконати викликається клавішами Win + R) напишіть команду  services.msc  і натисніть Enter.

2. Знаходимо службу "Загальний доступ до підключення до Інтернету (ICS)", відкриваємо її подвійним клацанням лівої кнопки миші.

3. Тип запуску вибираємо "Вручну", якщо нижче написано, що служба запущенна- натискаємо "Зупинити", після чого натискаємо "ОК".

4. Піднімаємося вгору списку і запускаємо службу "Cisco Systems, Inc. VPN Service".

5. Закриваємо служби і пробуємо запустити Cisco VPN Client. У мене він відразу не відкрився, перезавантажив комп'ютер і тільки після цього він відкрився без помилки.

На сьогодні все, якщо ви знаєте інші способи, які можуть допомогти іншим або просто у вас є доповнення - пишіть коментарі! Удачі Вам 🙂