Як автоматично блокувати комп'ютер в Windows 10

У сьогоднішній статті ми розглянемо як зробити щоб комп'ютер автоматично блокувався через заданий вами час бездіяльності для всіх користувачів в Windows 10.

Раніше ми вже розглядали як налаштувати комп'ютер, щоб він блокувався після певного періоду бездіяльності, але з його допомогою ви можете налаштувати дану дію тільки для користувача під яким увійшли в систему. Також, вам може бути цікаво прочитати "Як тимчасово блокувати комп'ютер, якщо хтось намагається підібрати ваш пароль".

Налаштувати автоматичне блокування комп'ютера в локальній політиці безпеки

1. У рядку пошуку або в меню виконати (виконати викликається клавішами Win + R) напишіть команду  secpol.msc  і натисніть Enter.

2. Зайдіть в "Локальні політики" => "Параметри безпеки" => відкрийте "Інтерактивний вхід в систему: межа простою комп'ютера".

3. Біля "Комп'ютер буде заблокований після закінчення" введіть значення через скільки секунд його блокувати при бездіяльності і натисніть на "ОК". Закрийте вікно локальної політики безпеки і перезавантажте комп'ютер.

Налаштувати автоматичне блокування комп'ютера в редакторі реєстру

1.  У рядку пошуку або в меню "Виконати" (виконати викликається клавішами Win + R) введіть  regedit  і натисніть клавішу Enter.

2.  Перейдіть по шляху  HKEY_LOCAL_MACHINE \ SOFTWARE \ Microsoft \ Windows \ CurrentVersion \ Policies \ System => натисніть на розділ System правою клавішею миші, виберіть "Створити" => "Параметр DWORD (32 біти)" => назвіть новий параметр  InactivityTimeoutSecs

3. Відкрийте параметр  InactivityTimeoutSecs => в поле "Значення" введіть час в секундах, через скільки секунд бездіяльності ви хочете, щоб блокувався комп'ютер => виберіть "Десяткова" і натисніть на "ОК". Закрийте редактор реєстру та перезавантажте комп'ютер.

На сьогодні все, якщо ви знаєте інші способи - пишіть в коментарях! Щастя Вам 🙂