3ds Max зависає при запуску, пише Starting 3ds max

Сьогодні звернулися з проблемою запуску додатка 3ds Max, при запуску з ярлика проходить ініціалізація, починає писати Starting 3ds max і на цьому все зупиняється. Дане вікно висить поки не знімеш процес додатки в диспетчері завдань.

3ds Max видаляли через панель управління і знову встановлювали - проблема залишилася, тоді вже зі мною видалили його з допомогою RevoUninstaller, по ідеї після чищення реєстру і папок даною програмою повинно було все зважитися, але немає. Програма запустилася тільки після видалення декількох прихованих папок вручну. Розумію, що у багатьох проблема може бути зовсім інший але все ж може комусь теж допоможе даний спосіб.

1. Увімкніть відображення прихованих файлів і папок, для цього скористайтеся інструкцією "Показати приховані файли і папки в Windows".

2.  Зайдіть через провідник на локальний диск С в папку Користувачі (C: \ Users) => відкрийте папку з ім'ям користувача під яким ви заходите в систему => видаліть все з папки C: \ Users \ ім'я вашого користувача \ Autodesk \ 3ds Max , даної папки може і не бути => тепер відкрийте папку AppData => Roaming => Autodesk => 3DSMAX і видаліть все всередині цієї папки.

3. Також видаліть все всередині папки C: \ Users \ UKR \ AppData \ Local \ Autodesk \ 3dsMax

Тепер запустіть додаток 3ds Max з ярлика, в нашому випадки після даних дій воно відкрилося. Якщо ви знаєте інші способи вирішення помилки зависання вікна Starting 3ds max - пишіть в коментарях! На сьогодні все! Удачі Вам 🙂