Як змінити пароль в Windows 10

Раніше в Windows встановити пароль можна було тільки звичайний: літери, знаки, цифри. Зараз же в Windows 10 ви можете встановити як звичайний пароль, так і пін-код, або графічний пароль. У сьогоднішній статті розглянемо як змінити пароль, поставити пін-код або графічечкій пароль.

Бувають випадки, що потрібно повідомити пароль від комп'ютера людині, якій не зовсім віриш, просто потрібно терміново щось зробити але тільки та людина біля комп'ютера. У таких випадках краще відразу по поверненню поміняти пароль і в сьогоднішній статті покажемо як. Корисно також прочитати статтю "Як скинути пароль, якщо ви його забули", просто про всяк випадок 🙂

Змінити \ встановити пароль

Міняти пароль легше простого, витративши кілька хвилин часу ви зможете задати новий пароль. Правда бажано запам'ятати пароль, щоб потім не було несподіванок.

1.Заходім в "Пуск" і вибираємо "Параметри";

2.В меню налаштувань виберіть "Облікові записи";

3. З лівого боку виберіть "Параметри входу";

4. З правого боку знайдіть пункт "Пароль" і нижче виберіть "Змінити". Даним способом ви можете змінити пароль як локального облікового запису, так і облікового запису Microsoft.

5.Введіте пароль, який ви використовуєте для входу в систему;

6. У цьому вікні в самому верхньому полі потрібно ввести старий пароль (який ви ще використовуєте) і нижче в поле "Створити пароль" напишіть новий пароль, в поле нижче введіть той же новий пароль для підтвердження. Пароль рекомендується встановлювати не менше 8 знаків, щоб в ньому були літери, знаки і цифри (наприклад 946373! К). Після введення старого і нового пароля - натисніть "Далі".

У наступному вікні напише, що пароль успішно змінений, натисніть "Готово" і закрийте настройки.

Змінити пароль на ПІН-код

1.Повторіте перші три пункти з інструкції вище;

2.В "Параметри входу" біля "ПІН-код" натисніть "Додати";

3. Також як і в п'ятому пункті інструкції вище, введіть пароль, який використовуєте для входу при включенні комп'ютера;

4.Прідумайте і введіть "ПІН-код", в нижньому полі повторіть його, після чого натисніть "ОК".

Змінити пароль на "Графічний пароль"

1.Виполніте перші три пункти з описано, як змінити пароль (описані вище);

2.В "Параметри входу" біля "Графічний пароль" натисніть "Додати";

3.Введіте пароль, який використовуєте для входу в систему при включенні комп'ютера і натисніть "ОК";

4.Нажміте "Вибір картинки" і виберіть будь-яке зображення на своєму комп'ютері, яке ви хочете використовувати при введенні графічного пароля;

5.Після вибору у вас запитає "Використовувати цю картинку" або "Обрати іншу картинку". Якщо зображення вас влаштовує натискаєте на "Використовувати цю картинку";

6.Ви повинні створити три жесту, які будуть графічним паролем. Орієнтуйтеся на картинку, щоб запам'ятати де і які жести ви малювали і в майбутньому повторювати їх без проблем;

7. Якщо жести задані і ви змогли їх повторити те наступним вікном буде привітання про успішне створення графічного пароля.

У тому ж вікні можна видалити графічний пароль в будь-який момент і повернутися до звичайного.

Інші способи змінити або задати пароль.

А)  Змінити пароль  в меню ctrl + alt + del

1. Зайдіть в Windows використовуючи локальну обліковий запис пароль якої ви хочете змінити. Натисніть клавіші Ctrl + Alt + Del на клавіатурі.

2. Натисніть лівою клавішею миші на «Змінити пароль».

3. У другому рядку введіть поточний пароль під яким ви входите в Windows, у третю рядку введіть новий пароль і в рядку нижче введіть новий пароль повторно для підтвердження, після чого натисніть Enter.

4. Натисніть «ОК», пароль змінений.

Б)  Змінити пароль будь-якого локального користувача в Netplwiz

1. Вам потрібно увійти в Windows під обліковим записом, яка володіє правами адміністратора. Також ви повинні знати, що якщо ви цим способом змінюєте пароль іншого облікового запису - втрачаються всі EFS-шифровані файли, особисті сертифікати, збережені паролі для веб - сайтів і для мережевих ресурсів. Якщо ви знаєте пароль від облікового запису, пароль якої потрібно змінити - краще скористайтеся одним із способів вище.

2. У рядку пошуку або в меню виконати (виконати викликається клавішами Win + r) напишіть команду Netplwiz і натисніть Enter.

3. Під написом «Користувачі цього комп'ютера» виберіть обліковий запис для якої ви хочете змінити пароль і натисніть «Змінити пароль».

4.  У полі "Новий пароль" введіть новий пароль, в поле "Підтвердження" введіть той же самий новий пароль і натисніть «ОК». У наступному вікні також натисніть «ОК».

В) Змінити  пароль будь-якого локального користувача в «Локальні користувачі та групи».

1. Вам потрібної увійти в Windows під обліковим записом, яка володіє правами адміністратора. Також ви повинні знати, що якщо ви цим способом змінюєте пароль іншого облікового запису - втрачаються всі EFS-шифровані файли, особисті сертифікати, збережені паролі для веб - сайтів і для мережевих ресурсів. Даний спосіб працює тільки в Windows 10 Pro, Enterprise і Education. Якщо ви знаєте пароль від облікового запису, пароль якої потрібно змінити - краще скористайтеся першим або другим способом, які описані на початку статті.

2. У рядку пошуку або в меню виконати (виконати викликається клавішами Win + r) напишіть  lusrmgr.msc  і натисніть Enter.

3. У лівій колонці виберіть «Користувачі», в правій колонці на користувача, якому потрібно змінити пароль, натисніть правою клавішею миші і з меню виберіть «Визначити пароль».

4. Натисніть «Продовжити».

5.  У поле "Новий пароль" введіть новий пароль, також його введіть в поле "Підтвердження" і натисніть "ОК".

6. Ще раз натисніть «ОК» і закрийте вікно «Локальні користувачі та групи».

Г) Змінити  пароль будь-якого локального користувача на панелі керування.

1. Вам потрібної увійти в Windows під обліковим записом, яка володіє правами адміністратора. Також ви повинні знати, що якщо ви цим способом змініть пароль іншого облікового запису - втрачаються всі EFS-шифровані файли, особисті сертифікати, збережені паролі для веб - сайтів і для мережевих ресурсів. Якщо ви знаєте пароль від облікового запису, пароль якої потрібно змінити - краще скористайтеся першим або другим способом, які описані на початку статті.

2. Відкрийте «Панель управління»: один із способів - в рядку пошуку або в меню "Виконати" (виконати викликається клавішами Win + R) введіть  control і натисніть клавішу Enter.

3. Зайдіть в «Облікові записи користувачів».

4. Відкрийте «Управління іншим користувачем».

5. Виберіть обліковий запис користувача пароль якої потрібно змінити.

6. Натисніть лівою клавішею на «Змінити пароль».

7.  В поле "Новий пароль" введіть новий пароль, також його введіть в поле "Підтвердження пароля" і натисніть лівою клавішею на «Зберегти пароль». Всі відкриті вікна можна закрити.

Д) Зміна пароль будь-якого локального користувача в командному рядку.

1. Вам потрібно увійти в Windows під обліковим записом, яка володіє правами адміністратора. Також ви повинні знати, що якщо ви цим способом видаляєте пароль іншого облікового запису - втрачаються всі EFS-шифровані файли, особисті сертифікати, збережені паролі для веб - сайтів і для мережевих ресурсів. Якщо ви знаєте пароль від облікового запису, пароль якої потрібно прибрати - краще скористайтеся першим або другим способом, які описані на початку статті.

2. Відкрийте командний рядок від імені адміністратора: один із способів - натиснути на меню «Пуск» правою клавішею миші і вибрати «Командний рядок (адміністратор) з меню.

3. Введіть команду замінивши користувача і пароль (виділені червоним) на того кому потрібно змінити пароль і на сам пароль. Ми в цьому прикладі змінюємо пароль користувачу Sa на 12345, значить команду потрібно написати наступну:

net user «Sa» «12345» і натиснути Enter.

Після напису «Команда виконана успішно» закрийте командний рядок.

Е) Змінити пароль облікового запису Майкрософт онлайн.

1. Зайдіть на сторінці Майкрософт під своїм обліковим записом.

2.  Виберіть "Змінити пароль" і введіть новий пароль, а також підтвердження, після чого натисніть "Зберегти".

На сьогодні все, якщо є доповнення - пишіть коментарі! Удачі Вам 🙂