Як додати регулятор яскравості в панель завдань Windows 10

Раніше ми розглядали різні варіанти зміни яскравості в Windows 10, ви можете змінювати її за допомогою клавіш на ноутбуці, за допомогою регулятора в панелі управління і в параметрах системи, і т.д. На панелі завдань в "Центрі повідомлень" є кнопка для зміни яскравості, але вона змінює її на 25, 50, 75 або 100%, а що якщо ви хочете на панелі завдань нормальний регулятор яскравості, який дозволить вибирати будь-яку яскравість від 0 до 100% ? У сьогоднішній статті розглянемо як додати регулятор яскравості в панель завдань Windows 10.

Для цих цілей нам знадобиться невелика утиліта, яка не вимагає установки і не займає багато місця на комп'ютері.

  Перейдіть на сайт GinHub => біля Download Link натисніть на Click Here To Download => бажано перемістити завантажений файл в будь-яку папку на комп'ютері, де він не буде заважати, але можна залишити і в тому ж місці, де він з'явився після завантаження => відкрийте скачаний файл Win10_BrightnessSlider.exe

Якщо з'явиться вікно попередження SmartScreen - натисніть на "Запустити".

На панелі задач з'явиться значок яскравості, натисніть на нього лівою клавішею миші, щоб відкрився регулятор, тепер перетягуючи повзунок вліво або вправо ви зможете змінити яскравість екрану.

Якщо ви хочете, щоб цей значок запускався кожен раз при включенні комп'ютера - натисніть на нього правою клавішею миші та виберіть "Run At Startup".

Якщо ви після запуску програми не бачите значка - можливо правої сторони на панелі завдань є стрілочка вгору, на неї потрібно натиснути, щоб побачити заховані значки.

На сьогодні все, якщо ви знаєте інші способи - пишіть в коментарях! Щастя Вам 🙂