Як встановити браузер за умовчанням -Chrome, Firefox, Opera, IE, Edge, Yandex

У всіх нас є улюблений браузер, який ми вважаємо за краще використовувати для підключення до мережі інтернет. У Windows 10 за замовчуванням встановлений браузер Edge, хоча це і непоганий браузер але ви можете змінити його на будь-який інший. У сьогоднішній статті розглянемо як встановити Chrome, Firefox, Edge, Opera, IE, Yandex браузером за замовчуванням в Windows 7, 8, 10.

Раніше ми розглядали як встановити будь-який додаток в Windows 10 за замовчуванням, за таким же принципом можна встановити і браузер за замовчуванням.

Як в Windows встановити браузер за умовчанням

У Windows 7,8, 10 щоб побачити всі додатки і призначити їх за замовчуванням потрібно зайти в "Панель управління" (в Windows 7 і 8 панель управління знаходиться в пуск, в Windows 10 можна знайти через рядок пошуку) => Програми

Програми за замовчуванням

Завдання програм за замовчуванням

в колонці "Програми" виберіть програму, яку хочете поставити за замовчуванням, а з правого боку натисніть на "Використовувати цю програму за замовчуванням"

Користувачам Windows 10, щоб вибрати браузер по умолчанію- можна скористатися способом вище, а також можна зайти в "Пуск" => Параметри => Система => Програми за замовчуванням => з правого боку в поле "веб-браузер" буде написаний браузер використовуваний системою в даний момент за замовчуванням, щоб його поміняти - натисніть на назву браузера і виберіть будь-який інший, який хочете використовувати за замовчуванням.

Третій спосіб установки браузера за замовчуванням: при першому відкритті будь-якого браузера вам напише, що ваш браузер не є за замовчуванням і запропонує "Зробити браузер за замовчуванням" або "Не запитувати".

Якщо ви натиснете на "Установити за умовчанням", то в Windows 7 і 8 він відразу стане за замовчуванням, а в Windows 10 ще відкриється віконце і в ньому потрібно буде вибрати потрібний браузер для використання за замовчуванням.

Також в будь-якому браузері зайшовши в настройки ви зможете призначити браузер за замовчуванням.

Так просто встановити Chrome, Firefox, Opera, IE, Edge, Yandex браузером за замовчуванням в Windows. Якщо є доповнення - пишіть коментарі! Удачі Вам 🙂