Як скинути значки області повідомлень в Windows 10

У деяких випадках кеш значків області повідомлень може бути пошкоджений, дана проблема призводить до неправильного відображення їх, або до того, що значки віддалених програм, Ви бачите в налаштуваннях значків області повідомлень. Коли таке відбувається - потрібно видалити значки в реєстрі, щоб їх скинути і щоб вони автоматично відновилися.

У сьогоднішній статті розглянемо як скинути кеш значків області повідомлень, щоб виправити ушкодження значків і видалити старі значки з області повідомлень на панелі завдань.

1.  Перед редагуванням реєстру рекомендується створити точку для відновлення системи.

2. Відкрийте редактор реєстру: в рядку пошуку або в меню виконати (виконати викликається клавішами Win + R) введіть команду  regedit  і натисніть клавішу Enter.

3. Перейдіть по шляху  Комп'ютер \ HKEY_CURRENT_USER \ Software \ Classes \ Local Settings \ Software \ Microsoft \ Windows \ CurrentVersion \ TrayNotify. Коли в лівій колонці обраний розділ TrayNotify, в правій колонці натисніть правою клавішею миші на параметр  IconStreams => з меню виберіть "Видалити".

4. Підтвердіть видалення натиснувши на "Так". Якщо в цьому ж розділі TrayNotify є параметр PastIconsStream - його теж видаліть, якщо його немає - йдіть далі.

5. Закрийте редактор реєстру та перезавантажте провідник (або перезавантажте комп'ютер), щоб зміни вступили в силу.

Після перезапуску параметри будуть створені заново і всі проблеми з значками повинні зважитися. На сьогодні все, якщо у вас є доповнення - пишіть коментарі! Удачі Вам 🙂