Як синхронізувати будь-яку папку з OneDrive в Windows 10

У сьогоднішній статті ми розглянемо як синхронізувати будь-яку папку з OneDrive в Windows 10.

OneDrive - це безкоштовне онлайн-сховище, яке поставляється разом з Windows 10 і використовується з вашим обліковим записом Microsoft. Після збереження файлів в OneDrive ви зможете отримати до них доступ з будь-якого ПК, планшета або телефону. Ви можете вибрати, які папки синхронізувати в OneDrive з вашим ПК. Windows 10 за замовчуванням зберігає папку OneDrive в папці% UserProfile% вашого профілю (наприклад "C: \ Users \ Aleks").

1. Відкрийте командний рядок: один із способів - в рядку пошуку введіть  cmd  => натисніть на "Командний рядок" лівою кнопкою миші або натисніть кнопку Enter на клавіатурі.

2. У цьому прикладі ми покажемо як зробити, щоб все що потрапляє в папку Downloads на диску D синхронізувати з OneDrive (ви ж можете вибрати будь-яку іншу папку і на будь-якому іншому диску). В командний рядок потрібно ввести  mklink / j "% UserProfile% \ OneDrive \ Downloads" "F: \ Downloads" і натиснути кнопку Enter (виділене червоним міняйте на своє).

Після виконання команди копія папки Downloads (та папка яку ви вказали) з'явиться в папці OneDrive і весь вміст буде синхронізовано з хмарним сховищем. Якщо я видаляю, щось з папки Downloads на диску D, воно також видаляється з папки OneDrive, по суті - ми просто в папці OneDrive створили ярлик на папку, яку хочемо синхронізувати.

На сьогодні все, якщо ви знаєте інші способи - пишіть в коментарях! Удачі Вам 🙂