Як зробити панель задач в Windows 10 прозорішою

У сьогоднішній статті ми розглянемо як в Windows 10 зробити панель задач прозоріше без додаткового програмного забезпечення.

В іншій статті ми вже розглядали як зробити панель задач повністю прозорою, але там потрібно було використовувати додаткове програмне забезпечення, а в цій статті ми будемо виконувати зміни використовуючи редактор реєстру.

Перед початком редагування реєстру бажано (але не обов'язково) створити точку відновлення системи.

1. У рядку пошуку або меню "Виконати" (виконати викликається клавішами Win + R) введіть  regedit і натисніть клавішу Enter.

2.  Перейдіть по шляху  HKEY_LOCAL_MACHINE \ SOFTWARE \ Microsoft \ Windows \ CurrentVersion \ Explorer \ Advanced => натисніть на розділ Advanced правою клавішею миші => виберіть "Створити" => "Параметр DWORD (32 біти)" => назвіть новий параметр UseOLEDTaskbarTransparency

3. Відкрийте параметр UseOLEDTaskbarTransparency => в поле "Значення" введіть 1 і натисніть на "ОК".

Тепер закривши реєстр ви побачите, що панель задач стала більш прозорою. Якщо нічого не змінилося - перезавантажте комп'ютер або запустіть провідник.

Якщо ви не хочете копатися в реєстрі - можете скористатися готовими файлами для зміни реєстру панель задач. Запустивши файл "прозора" - вам запропонує внести зміни до реєстру і після перезавантаження панель стане прозорою, запустивши "звичайна" - також запропонує внести зміни до реєстру і після перезавантаження панель поверне звичайний вид.

На сьогодні все, якщо є доповнення - пишіть коментарі! Удачі Вам 🙂