Як відключити Центр повідомлень в Windows 10

В "Центрі повідомлень" Windows 10 можна побачити різні повідомлення від системи і встановлених додатків, а також включити або відключити Wi Fi, Bluetooth, режим в літаку, нічне світло і т.д.

В цілому, "Центр повідомлень" хороший інструмент, щоб бачити будь-які зміни в системі, але якщо він вам чимось не догодив - його можна повністю відключити. У сьогоднішній статті опишемо кілька способів виключення "Центру повідомлень" в Windows 10.

Відключити Центр повідомлень в параметрах

1. Відкрийте меню "Пуск" зайдіть в "Параметри" (також можна натиснути клавіші Win + I і таким способом відкрити їх).

2.  У вікні, зайдіть в "Персоналізація".

3. У лівій колонці виберіть "Панель задач", а з правого боку відкрийте "Включення і вимикання системних значків".

4. Навпаки "Центр повідомлень" натисніть лівою клавішею миші на перемикач, щоб він став в положення "Вимкнути.

Центр повідомлень відразу ж пропаде з панелі завдань, щоб його повернути назад - потрібно буде виконати всі пункти з інструкції вище і в останньому натиснути на перемикач, щоб він став в положення "Вкл.".

Відключити Центр повідомлення в групових політиках

Даний спосіб працює в Windows 10 Pro, Enterprise або Education, якщо у вас домашня версія десятки - пробуйте перший або останній спосіб. Якщо ви хочете відключити "Центр повідомлень" для інших користувачів цього комп'ютера - спочатку виконайте все за інструкцією "Як налаштувати групові політики для конкретних користувачів".

1. Відкрийте групові політики: в рядку пошуку або в меню виконати (виконати викликається клавішами Win + R) введіть  gpedit.msc  і натисніть клавішу Enter.

2.  У редакторі локальної групової політики з лівого боку перейдіть по шляху " Зміни користувача" => Адміністративні шаблони => Меню "Пуск" і панель завдань => в правій колонці відкрийте " Видалити повідомлення та значок центру повідомлень ".

3.  Поставте крапку в поле "Включено" => натисніть на "ОК".

4. Перезапустіть провідник або перезавантажте комп'ютер, щоб зміни вступили в силу. Після даних дій "Центр повідомлень" буде відключений, і включити його можна буде тільки через групові політики .

Відключити центр повідомлень в редакторі реєстру.

Даний спосіб працює у всіх виданнях Windows 10 (home, pro, education, enterprise). Перед редагуванням реєстру рекомендується створити точку для відновлення системи.

1.  Відкрийте редактор реєстру: в рядку пошуку або в меню виконати (виконати викликається клавішами Win + R) введіть команду  regedit  і натисніть клавішу Enter.

2.  У лівій панелі перейдіть по шляху HKEY_LOCAL_MACHINE \ SOFTWARE \ Policies \ Microsoft \ Windows \ Explorer. Якщо в розділі Windows немає Explorer - натисніть на розділ Windows правою клавішею миші => виберіть "Створити" => Розділ => назвіть новий розділ Explorer.

3. Натисніть на  Explorer  правою клавішею миші => Створити => Параметр DWORD (32 біти).

4.  Назвіть новий параметр  DisableNotificationCenter

5.  Відкрийте параметр створений вище => в поле "Значення" поставте 1 і натисніть "ОК".

6. Перезапустіть провідник або перезавантажте комп'ютер, щоб зміни вступили в силу. Після даних дій "Центр повідомлень" буде відключений.

Щоб повернути "Центр повідомлень" назад - значення параметра DisableNotificationCenter змініть на 0.

На сьогодні все, якщо у вас є доповнення - пишіть коментарі! Удачі Вам 🙂