Як відновити розташування особистих папок за замовчуванням в Windows 10

Ви можете перемістити папки з папки профілю вашого профілю на інші диски. Наприклад, папка "Робочий стіл" або "Зображення" займає дуже багато місця, ви її можете перемістити на інший диск, щоб збільшити обсяг вільного місця на системному диску. У сьогоднішній статті розглянемо як відновити розташування папок профілю за замовчуванням.

За замовчуванням папки профілю зберігаються на Локальному диску (С :) в папці "Користувачі" (Users). У них знаходяться папки: Контакти; Робочий стіл; документи; завантаження; Вибране; посилання; музика; OneDrive; зображення; Збережені ігри; Пошук; Відео і т.д. Буває, що користувачі переміщаючи деякі папки змішують їх все в одну, а потім не знають як відновити їх окремо в місце за замовчуванням - нижче описана інструкція з допомогою якої ви зможете повернути в місце за замовчуванням будь-яку папку профілю.

1.  Якщо ви відкриєте C: \ Users \ Ім'я користувача \ то там не буде переміщених папок. Щоб побачити всі папки профілю в одному місці - потрібно відкрити провідник і вставити в адресний рядок   shell: UsersFilesFolder після чого натиснути клавішу Enter.

2. Тут ви побачите все папки профілю, натисніть на папку яку хочете повернути в місце за замовчуванням правою клавішею миші та виберіть "Властивості".

3.  Відкрийте вкладку "Розташування" і натисніть на "За замовчуванням", після чого натисніть на "ОК".

4. Вам напише, що папка не існує і її потрібно створити, натисніть на "Так".

5. Ви хочете перемістити всі файли зі старого розташування в нове? Якщо так - натисніть на "Так".

 Через кілька секунд властивості папки будуть автоматично закриті і папка буде переміщена за замовчуванням.

На сьогодні все, якщо ви знаєте інші способи або у вас є доповнення - пишіть коментарі! Удачі Вам 🙂