Показати (приховати) рядок стану в провіднику Windows 10

Внизу провідника є рядок стану, яка показує скільки елементів у відкритій папці і який розмір обраного файлу. У сьогоднішній статті розглянемо пару способів як приховати або як показати рядок стану в провіднику Windows 10.

 Показати або приховати рядок стану в параметрах провідника

1. Відкрийте "Провідник" з ярлика або натиснувши клавіші Win + E.

2.  Відкрийте параметри провідника: один із способів - в самому провіднику зайдіть лівому куті "Файл" і виберіть "Параметри" (змінити параметри папок і пошуку).

3.  У вкладці "Вид" навпроти "Показати рядок стану" поставте галочку, якщо потрібно відобразити стоку стану, або приберіть галочку, якщо потрібно прибрати рядок => натисніть "ОК".

Показати або приховати рядок стану в редакторі реєстру

Перед редагуванням реєстру рекомендується створити точку для відновлення системи.

1.  Відкрийте редактор реєстру: в рядку пошуку або в меню виконати (виконати викликається клавішами Win + R) введіть команду  regedit  і натисніть клавішу Enter.

2. Перейдіть по шляху  HKEY_CURRENT_USER \ Software \ Microsoft \ Windows \ CurrentVersion \ Explorer \ Advanced. У розділі Advanced відкрийте параметр ShowStatusBar . Якщо хочете відобразити рядок стану в провіднику - змініть значення на 1 і натисніть "ОК".

Якщо потрібно приховати рядок стану - змініть значення на 0 і натисніть "ОК".

Закрийте редактор реєстру та перезайдіть в провідник, щоб зміни вступили в силу. На сьогодні все, якщо ви знаєте інші способи або у вас є доповнення - пишіть коментарі! Удачі Вам 🙂