Як змінити звук при запуску в Windows 10

У Windows 10 можна включити відтворення звуку при запуску системи. У сьогоднішній статті розглянемо як змінити відтворений звук при запуску Windows.

Для зміни звуку при запуску нам потрібен сам звук в форматі WAV і утиліта Resource Hacker. Також ви повинні знати, що якщо раптом вам знадобитися сканувати систему за допомогою команди sfc / scannow - ця команда виправить відтворений звук на той, який був за замовчуванням. Великі поновлення Windows 10 також можуть повертати звук при запуску за замовчуванням.

1. За допомогою інструкції "Як включити відтворення звуку при запуску Windows 10" включите відтворення звуку при запуску, якщо він у вас включений - даний пункт пропустіть.

2. Стати власником файлу  C: \ Windows \ System32 \ imageres.dll . (слова виділені червоним - посилання на інструкцію).

3.  Скачайте і встановіть програму Resource Hacker.

4.  Відкрийте програму Resource Hacker.

5. У лівому верхньому кутку зайдіть в  File - Open.

6. У вікні, перейдіть в C: \ Windows \ System32, виберіть файл imageres.dll і натисніть "Відкрити".

7. У лівій колонці відкрийте WAVE і натисніть правою клавішею миші на  5080: 1033,  в меню, виберіть  Replace Resource.

8. Виберіть  Select File.

9. Як говорилося вище, щоб встановити свій звук при запуску системи - потрібен сам звук в форматі .wav , його потрібно скопіювати в папку  C: \ Windows \ Media.  Після вибору в 8Ом пункті Select File перед вами відкриється вікно в якому потрібно зайти в папку C: \ Windows \ Media і вибрати той звук, який ви хочете щоб відтворювався при запуску системи. Коли знайдете і виберіть потрібний звук - натисніть "Відкрити".

10. Натисніть кнопку  Replace.

11. Зліва вгорі зайдіть в  File  =>  Save As.

12. Виберіть "Робочий стіл" і натисніть "Зберегти".

13 . Завантажте комп'ютер у безпечному режимі.

14. Через провідник відкрийте C: \ Windows \ System32 \, натисніть на файл imageres.dll правою клавішею миші та виберіть "Перейменувати", додайте до назви файлу bak.

Якщо це не дає перейменувати, спочатку натисніть на imageres.dll правою клавішею миші та виберіть "Властивості" => у вкладці "Безпека" виберіть "Змінити" => виберіть "Користувачі" і поставте галочки в поля "Повний доступ" => натисніть два рази "ОК" => і знову спробуйте перейменувати файл.

15.  Коли ви перейменували файл imageres.dll, знайдіть такий же на робочому столі => натисніть на нього правою клавішею миші та виберіть "Копіювати", після чого в папці C: \ Windows \ System32 \ натисніть в порожньому місці правою клавішею миші та виберіть "Вставити".

16. Завантажте комп'ютер в нормальному режимі (тобто вийдіть з безпечного режиму).

Тепер при включенні комп'ютера буде відтворюватися заданий вами Wav файл. Якщо ви захочете в майбутньому повернути все як було - можна перейменувати старий imageres.dll або запустити команду sfc / scannow в командному рядку від імені адміністратора.

На сьогодні все, якщо у вас є доповнення - пишіть коментарі! Удачі Вам 🙂