Як відкрити документ Word 2013 старій версії Word

Кожна нова версія Word приносить нам нові можливості, які недоступні в старих версіях. Починаючи з office 2007 файли зберігаються в форматі docx, старі версії Word (до 2007 року випуску) не можуть працювати з даними форматом. Але що ж робити, якщо вам потрібно передати цей файл людині, який користується старою версією Office?

Зберегти файл у новій версії Word в старому форматі doc

Відкрийте документ, який хочете перетворити в новий формат, і з лівого боку вгорі натисніть на «Файл».

З лівого боку натисніть на «Зберегти як» і виберіть місце, куди хочете зберегти файл. Ви можете вибрати або «останні папки», тобто місце куди зберігалися останнім часом ваші документи, або ж натиснути на кнопку «Огляд» і вибрати нове місце на вашому комп'ютері для зберігання файлу.

Виберіть місце для зберігання => в поле "тип файлу" - виберіть «Документ Word 97-2003». Можете поміняти ім'я файлу (при бажанні) => натисніть на «Зберегти».

У онке «Microsoft Word перевірка сумісності» натисніть на «Продовжити».

Якщо ви не хочете щоб це вікно висвічувалося кожен раз при збереженні в старому форматі - приберіть прапорець «Перевірка сумісності при збереженні документів».

Отриманий документ з розширенням doc можна відкривати і в старих версіях Office.

Якщо вам прислали файл у форматі docx і переробити за інструкцією вище у них немає часу, а у вас Word 2003 і при відкритті даного формату пише помилку:

1. Відкрийте посилання сайту Майкрософт => виберіть мову і натисніть на "Завантажити".

2. Запустіть завантажений файл і дотримуючись інструкції встановіть його.

Даним дією ви встановили пакет сумісності для старих версій Word, тепер навіть якщо у вас Word 2003 - ви зможете відкрити файли новіших офісів з розширенням docx.

На сьогодні все, якщо ви знаєте інші способи - пишіть в коментарях! Удачі Вам 🙂