Як встановити свій звук повідомлення в Windows 10

Багато дій в Windows 10 супроводжуються звуковими повідомленнями. У сьогоднішній статті ми розглянемо як встановити звук для повідомлення в Windows 10.

Встановити звук для повідомлення в настройках звуку

Потрібен будь-який звуковий файл у форматі wav,  якщо ви не можете знайти потрібний файл в даному форматі - скачайте в форматі mp3 і потім за допомогою будь-якого онлайн сервісу зробіть конвертація mp3 в wav. Сайтів для конвертації дуже багато, введіть у пошуковик "конвертація mp3 в wav" => виберіть знайдений сайт => завантажте туди ваш звук в mp3 і натисніть конвертувати => після чого скачайте отриманий результат в wav (наприклад конвертацію можна зробити на online-audio -converter.com)

Коли у вас вже є звуковий файл у форматі wav, його потрібно скопіювати в папку C: \ Windows \ Media. Тобто, відкрийте провідник (Win + E) => Локальний диск С => папка Windows => Media => вставте сюди звуковий файл у форматі wav (натисніть на файл wav правою кнопкою миші, виберіть "Копіювати", потім в потрібній папці правою кнопкою миші і виберіть "Вставити"). Вам напише, що "Немає доступу до цільової папці" - натисніть "Продовжити".

Якщо все правильно, то звуковий файл wav буде в потрібній папці і ви зможете вибрати його в якості звуку повідомлень.

1. У рядку пошуку або в меню "Виконати" (виконати викликається кнопками Win + R) введіть команду  mmsys.cpl і натисніть Enter.

2. У вкладці "Звуки" виберіть "Повідомлення".

3. Виберіть в списку "Звуки" ваш звуковий файл, який ви скопіювали в папку media.

Можете перевірити звук натиснувши на "Перевірити", а можете просто натиснути на "Застосувати" і "ОК", після чого кожне нове повідомлення Windows 10 буде супроводжуватися заданим вами звуком.

Встановити звук для повідомлення в редакторі реєстру

Потрібен будь-який звуковий файл у форматі wav. На початку першого способу написано, що з ним робити і де брати.

1. У рядку пошуку або в меню "Виконати" введіть  regedit і натисніть Enter.

2. Перейдіть по шляху  HKEY_CURRENT_USER \ AppEvents \ Schemes \ Apps \ .Default \ Notification.Default \ .Current. У розділі .Current відкрийте параметр  (За замовчуванням) в поле "Значення" введіть шлях до звукового файлу разом з його назвою та натисніть на "ОК".

На сьогодні все, якщо є доповнення - пишіть коментарі! Удачі Вам 🙂