Як змінити фото користувача Windows 10

Якщо у вас встановлений Windows 10, то кожен раз при включенні, після перезавантаження, виходу зі сну - ви бачите зображення свого облікового запису. Ця стаття покаже вам, як змінити свою фотографію для локального облікового запису або облікового запису Microsoft в Windows 10.

Ви можете використовувати одну з ваших власних улюблених фотографій в якості зображення облікового запису. Також якщо у вас є веб - камера, то ви можете зробити знімок або створити відео кліп після чого встановити його замість зображення для вашого профілю. Якщо ви використовуєте обліковий запис Майкрософт і змініть для неї фото - воно синхронізується з усіма додатками і пристроями, в які ви зайшли під своїм обліковим записом.

В обліковому записі користувача за замовчуванням зображення знаходяться в прихованій системній папці.

C: \ ProgramData \ Microsoft \ User Account Pictures

Поточні зображення облікового запису користувача зберігається в прихованій папці

C: \ Users \ Public \ Public Account Pictures \

Ваші останні фотографії облікового запису зберігаються в прихованій папці

C: \ Users \ ім'я користувача \ AppData \ Roaming \ Microsoft \ Windows \ AccountPictures

Змінити зображення облікового запису Windows 10

Найшвидший і простий спосіб змінити фото локального облікового запису або облікового запису Майкрософт:

1.Включаем комп'ютер і входимо в Windows 10 під тією обліковим записом, зображення для якої ви хочете змінити;

2.Заходім в "Пуск" => натискаємо лівою клавішею миші на значок облікового запису і вибираємо "Змінити параметри облікового запису";

Вибираємо фото з існуючих на комп'ютері

3. З лівого боку має бути вибрано "Ваші дані", з правого - натисніть на "Виберіть один елемент"

4.Найдіте на комп'ютері зображення, яким хочете замінити зображення облікового запису => виберіть його і натисніть "вибір картинки".

 Зображення замінено - можна закривати настройки.

Замінити фото на нещодавно використане зображення

Якщо ви хочете повернути старе зображення облікового запису - повторіть 1 і 2 пункти з інструкції вище => з лівого боку виберіть "Ваші дані", а з правого боку біля поточного зображення будуть показані ті, які використовувалися раніше => натисніть на будь-який з них, щоб вибрати в якості основного.

Змінити зображення за допомогою камери

Щоб зробити за допомогою камери нове фото і задати його в якості зображення для облікового запису - виконайте 1 і 2 пункт з інструкції вище => з лівого боку виберіть "Ваші дані", а з правої натисніть на "Камера"

Включиться камера і ви зможете себе сфотографувати для зображення - натисніть на значок фотоапарата з правого боку, щоб зробити знімок.

Використовувати відеокліп як тон зображення облікового запису

Ви можете за допомогою підключеної веб-камери створити відео і встановити його в якості зображення облікового запису. Для цього проробляємо 1 і 2 пункт з інструкції вище, після чого з лівого боку виберіть "Ваші дані", а з правої натисніть на "Камера"

Натисніть на значок відео

Коли ви будете готові до створення відео - натисніть на відеокамеру для початку запису.

Щоб зупинити запис - натисніть на червоний квадрат.

Перегляньте відео, якщо воно подобається - натисніть "ОК", щоб задати його в якості зображення для облікового запису, якщо не подобається - натисніть "Перезняти".

Змінити або видалити фотографію облікового запису Microsoft в Інтернеті

За допомогою інструкцій вище -можна змінити зображення як локального облікового запису, так і облікового запису Майкрософт, а нижче пропонується спосіб тільки для облікових записів Майкрософт.

Увійдіть за допомогою браузера до свого облікового запису Майкрософт

Перейдіть у вкладку "Відомості" => під фото натисніть на "Змінити аватар"

У цьому вікні ви можете видалити зображення - натиснувши на "Видалити", або змінити зображення - натиснувши на "Новий аватар"

Якщо ви вирішили видалити зображення і натиснули на "Видалити", то в наступному вікні потрібно підтвердити дію натиснувши на "Так"

Якщо ви хочете змінити параметри зображення або натиснули на "Новий аватар" => знайдіть і виберіть фото на своєму комп'ютері, після чого натисніть "Відкрити"

За допомогою миші перемістіть коло, а також міняйте розмір кола вашого зображення. Коли зображення буде готово натисніть "Зберегти"

Зображення, які ви встановили по інструкціях вище, синхронізується з усіма пристроями, де ви використовуєте обліковий запис Microsoft. На сьогодні все, якщо є доповнення - пишіть коментарі! Удачі Вам 🙂