Кілька способів перехитрити сайти, які просять Вас зареєструватися

Багато сайтів, щоб завантажити щось або читати інформацію - просять зареєструватися. Після реєстрації на вашу поштову скриньку починає сипатися безліч спаму, добре якщо з потрібною інформацією. Якщо якимось сайтом ви користуєтеся постійно, то можливо зареєструватися вам варто. Але якщо ви хочете разово завантажити що-небудь - навіщо залишати їм свої дані? У сьогоднішній статті розглянемо кілька варіантів для обходу реєстрації на сайтах.

BugMeNot

BugMeNot база даних імен користувачів і паролів для різних сайтів, які змушують вас реєструватися. Якщо на якомусь сайті, щоб завантажити якусь інформацію вас просять зареєструватися - зайдіть на сайт bugmenot.com і в поле Domain / URL: введіть адресу сайту логін і пароль для якого вам потрібен. Вам запропонують різні логіни і паролі для цього сайту, деякі можливо вже не працюють, а деякі можуть допомогти зайти на сайт без реєстрації. Якщо немає жодного робочого логіна і пароля, і ви хочете допомогти даному сервісу - зареєструйтеся на сайті і додайте облікові дані на BugMeNot.

Mailinator

Всякий раз при реєстрації у вас просять поштову скриньку, і потім починають його спамити. Можна замість своєї поштової скриньки скористатися одноразовим ящиком. Вам не потрібно реєструвати новий поштовий ящик, просто коли при реєстрації на сайті запитують вашу пошту - введіть [email protected] (замість xxx можна придумувати все що захочете).

Потім переходите на сайт Mailinator => і в рядку Free Public Email вводите ту адресу, яку ви написали перед @ mailinator.com. Наприклад sasha14 і натискаємо Go.

Ви побачите лист з проханням підтвердити реєстрацію, зможете його прочитати і зробити всі необхідні дії. Як бачите у вас з'явився разовий поштову скриньку, до якого навіть пароля не потрібно 🙂 Можете його використовувати скільки хочете, а можете забути і створити при потребі новий.

Outlook.com / Hotmail

Outlook.com і Hotmail включають можливість створити тимчасовий одноразовий адреса електронної пошти. Але для цього у вас повинен бути основний поштову скриньку на даних сервісах.

Вам потрібно зайти в налаштування свого ящика і створити новий псевдонім. Ви зможете створювати нові псевдоніми (ящики) і видаляти їх скільки захочете раз.

Даних способів зберегти ваш ящик від спаму - має бути достатньо. Але все ж, якщо Ви знаєте інші способи - пишіть їх в коментарях! Удачі Вам 🙂