Як видалити всі панелі інструментів з панелі завдань в Windows 10

У сьогоднішній статті ми розглянемо як видалити всі панелі інструментів з панелі завдань.

У Windows 10 ви можете додавати будь-які панелі інструментів на панель завдань, також ви їх можете дуже легко видалити з панелі. Найпростіший спосіб - натиснути на панель інструментів, яку ви хочете видалити, правою кнопкою миші і вибрати "Закрити панель інструментів". Але що робити, якщо панелі після цих дій нікуди не діваються? Не так давно мені писали, що панель задач деформувалася і стала дуже тонкою, що не видно на ній ніяких значків, буває також, що панель перестає реагувати на будь-які натискання і перезавантаження комп'ютера не рятує ситуацію. У таких випадках проблема може зникнути, якщо видалити всі закріплені значки і панелі інструментів з панелі завдань. Всі панелі інструментів, які ви додаєте на панель задач, зберігаються в розділі реєстру. Якщо видалити цей розділ - все панелі інструментів будуть скинуті.

1.  Перед редагуванням реєстру рекомендується створити точку для відновлення системи.

2. Відкрийте редактор реєстру: в рядку пошуку або в меню виконати (виконати викликається клавішами Win + R) введіть команду  regedit  і натисніть клавішу Enter.

3. Перейдіть по шляху  HKEY_CURRENT_USER \ Software \ Microsoft \ Windows \ CurrentVersion \ Explorer \ Streams \. У розділі  Streams  натисніть на розділ Desktop  правою клавішею миші та виберіть "Видалити". У вікні натисніть "ТАК".

4. Перезавантажте комп'ютер або запустіть провідник, щоб зміни вступили в силу.

На сьогодні все, якщо ви знаєте інші способи або у вас є доповнення - пишіть коментарі! Удачі Вам 🙂