Як оновити Windows 10 до останньої версії використовуючи помічник по оновленню

З 11 квітня Майкрософт починає розгортання нового великого оновлення Windows 10. Вже зараз ви можете оновити свою систему до останньої версії використовуючи помічник по оновленню, він на відміну від вбудованого центру оновлень вже бачить нову збірку Windows 10 і оновлення з його допомогою проходить швидше ніж через звичайний центр оновлення. У цій статті розглянемо всі етапи поновлення Windows 10 до останнього випуску за допомогою "Помічника по оновленню до Windows 10".

Якщо ви вже використовуєте останню збірку Windows 10, то помічник просто напише "Спасибі, ви використовуєте останню версію Windows 10". Якщо для вашої системи доступні нові збірки, вам напише "Оновіться до останньої версії Windows 10".

1. Для встановлення, вам треба увійти в систему використовуючи обліковий запис з правами адміністратора. Перейдіть на сайт Майкрософт і натисніть лівою клавішею миші на "Оновити зараз".

2. Запустіть завантажений файл Windows10Upgrade28085.exe.

3. Натисніть "Так".

4. В даному вікні напише "Спасибі, ви використовуєте останню версію Windows 10" - якщо у вас остання збірка, і "Оновіться до останньої версії Windows 10" - якщо для вашої системи доступна нова збірка. Натисніть "Оновити зараз".

5. Помічник з оновлення перевірить ваш пристрій на сумісність і якщо всі параметри для нової збірки підходять - вам напише "Вітаємо, цей комп'ютер сумісний". Натисніть "Далі".

6. Розпочнеться завантаження оновлень, час завантаження залежить від швидкості вашого підключення.

7. Коли оновлення буде завантажено та налаштоване, потрібно буде перезавантажити комп'ютер. Натисніть "Запустити знову зараз".

8. Помічник з оновлення Windows 10 перезавантажить пристрій, щоб завершити оновлення.

9.  Доведеться ще трохи почекати поки оновлення буде встановлено, під час установки комп'ютер буде перезавантажуватися кілька разів.

10. Після поновлення в лівому верхньому кутку ви побачите свого облікового запису, натисніть "Далі".

11. У цьому вікні ви можете змінити параметри конфіденційності натиснувши на "Детальніше" і відключаючи непотрібні пункти. Також ви можете залишити всі параметри за замовчуванням і натиснути "Прийняти". Налаштування конфіденційності ви можете поміняти в будь-який момент.

12. Ще кілька хвилин і ви побачите свій робочий стіл.

13. Дякуємо вам за оновлення до останньої версії Windows 10, натисніть "Вийти".

Якщо хочете, ви можете видалити помічник по оновленню, зайшовши в меню "Пуск" => Параметри => Програми => Програми та можливості => знайдіть в списку "Помічник з оновлення до Windows 10", натисніть на нього раз лівою клавішею миші і ще раз лівою клавішею на що з'явився пункт "Видалити".

На сьогодні все, якщо у вас є доповнення - пишіть коментарі! Удачі Вам 🙂