Які програми та сайти мають доступ до вашого облікового запису Google

Перевіряючи настройки безпеки облікового запису Google я помітив цікавий список: в ньому знаходяться сайти і додатки, яким я давав доступ до інформації з мого аккаунта. Прийшов час для перевірки ...

Є, звичайно, багато вагомих причин, чому вам може знадобитися, щоб дати додатком або веб-сайту доступ до вашого облікового запису, або до частини інформації в ній. При вході на якийсь сайт використовуючи обліковий запис Google - він додається в цей список. Також, якщо у вас телефон Android і до нього підв`язана ваш обліковий запис Google - майже всі програми просять доступ до даних вашого облікового запису, і якщо ви дали - вони з'являться в списку.

Насправді це не так страшно і можна не звертати уваги, але все ж може вам це цікаво і ви вирішите прибрати зайве.

Аудит доступу до облікового запису Google

Якщо ви хочете швидкий і легкий спосіб щоб дістатися до сторінки дозволів облікового запису - можете просто перейти по посиланню .  І ви відразу побачите список дозволів для додатків і сайтів.

Є більш довгий шлях: відкриваєте будь-який сайт google => натисніть на значок або вашу фотографію справа вгорі => мій акаунт, як показано на малюнку.

Відкриється сторінка, переміщаємося по ній вниз поки не побачите "Безпека і вхід", в цьому списку виберіть "Пов'язані програми та сайти"

Перед вами відкриється список пов'язаних додатків і сайтів з вашим аккаунтом, щоб подивитися весь список і мати можливість видаляти зі списку - натисніть на "Управління додатками"

Тут ви побачите повний список сайтів і додатків, а також біля кожного буде написано до якої інформації у них доступ. Якщо у якогось додатку повний доступ до вашого профілю, а ви про даний додатку вже і забули - можна натиснути на нього і вибрати "Видалити".

Це один з пунктів безпеки облікового запису Google, по тій же посиланню можна знайти з яких пристроїв заходили і заходять в ваш аккаунт, встановити двох етапну аутентифікацію і багато іншого. Такі дрібні ревізії можуть вберегти ваш аккаунт від злому, тому не забувайте перевіряти безпеку вашого облікового запису! Якщо є доповнення - пишіть коментарі! Удачі Вам 🙂