Як відключити OneDrive в Windows 10

У Windows 10 ви можете зберегти свої файли в OneDrive і отримати до них доступ з будь-якого пристрою. OneDrive безкоштовне онлайн сховище, яке поставляється з обліковим записом Майкрософт. Це як додатковий жорсткий диск, який доступний з будь-якого пристрою і з будь-якої точки земної кулі. Значок OneDrive в Windows 10 є на панелі завдань в області повідомлень і в панелі навігації в Провіднику. У сьогоднішній статті розглянемо як відключити OneDrive в Windows 10.

Якщо відключити OneDrive:

  • OneDrive не буде доступний широкому на панелі завдань і в провіднику;
  • користувачі не зможуть відкрити програму OneDrive;
  • додатки з магазину Windows не зможуть отримати доступ до OneDrive.

Але ви все одно зможете отримати доступ і використовувати OneDrive зайшовши за адресою //onedrive.live.com/ за допомогою браузера.

Розглянь два варіант відключення OneDrive, один за допомогою редактора реєстру, який підходить для всіх версій Windows і другий в групових політиках, але вони є тільки в професійних і корпоративних версіях Windows.

 Відключити OneDrive в груповій політиці.

У професійних і корпоративних версіях Windows 10, є дуже корисний і багатофункціональний інструмент групові політики, з його допомогою будемо відключати OneDrive. Якщо у вас домашнє видання Windows 10 - переходьте до наступного способу за допомогою редактора реєстру.

1. Відкриваємо групові політики: в рядку пошуку або в меню виконати (виконати викликається клавішами Win + R) напишіть команду  gpedit.msc  і натисніть Enter;

2. У лівій колонці відкрийте  Конфігурація комп'ютера \ Адміністративні шаблони \ Компоненти Windows \ OneDrive,  з правого боку подвійним клацанням миші відкрийте  Заборонити використання OneDrive для зберігання файлів.

3. Поставте галочку в полі   Включено  і натисніть "ОК".

Закрийте редактор локальної групової політики і перезавантажте комп'ютер. Після перезавантаження OneDrive пропаде з панелі завдань і провідника.

Відключити OneDrive в редакторі реєстру.

Даний спосіб підійде для всіх версій Windows 10. Перед роботою в редакторі реєстру завжди рекомендується створювати точку для відновлення системи, хоча даний спосіб безпечний і його не варто боятися.

1. Відкриваємо редактор реєстру: в рядку пошуку або в меню виконати (меню виконати викликається клавішами Win + R) напишіть команду  regedit  і натисніть Enter;

2. У лівій колонці перейдіть до розділу  HKEY_LOCAL_MACHINE \ SOFTWARE \ Policies \ Microsoft \ Windows \ OneDrive. Коли з лівого боку обраний розділ  OneDrive,  з правого боку відкрийте подвійним клацанням параметр  DisableFileSyncNGSC .

3. В поле значення поставте  1 і натисніть "ОК".

Закрийте редактор реєстру та перезавантажте комп'ютер. Після перезавантаження значок OneDrive пропаде з Провідника і з панелі завдань.

На сьогодні все, якщо у Вас є доповнення - пишіть коментарі! Удачі Вам 🙂