Як виправити 500internal server error

Сьогодні розповім "страшну історію": прокинувся рано вранці, зайшов на свій сайт, а там помилка  500 internal server error . Так, можна згадати, що ви вчора міняли, а можна розгубитися, так як вчора було зроблено безліч змін. Я зайшов в логи (є журнал в панелі на хостингу), на зразок в написаному була згадка одного плагіна, але я все ж пішов гуглити і шукати як виправити помилку  500 internal server error :

1. .htaccess   - за допомогою ftp-клієнта або за допомогою менеджера файлів (диспетчер файлів) в панелі клієнта на хостингу, заходимо в папку з сайтом 0: /www/site.ru/ => шукаємо файл .htaccess , коли його знайдете, натисніть на нього правою кнопкою миші і перейменуйте в .htaccess.bak (також його можна собі кудись скопіювати і видалити. Якщо проблема була в ньому, то після видалення файлу при відкритті сторінки буде писати помилку 404. Створіть в тій же папці новий порожній файл з назвою  .htaccess  або витягніть його з резервної копії.

тепер пробуйте відкрити адмінку вашого сайту-помилка залишилася? Тоді йдемо далі ...

2. У всьому винна встановлена тема : зайдіть через ftp клієнт або через файловий менеджер на хостингу в папку з сайтом  0: / www / site / wp-content / themes /   => перейменуйте свою тему (додайте будь-яку букву в назву теми), після чого зайдіть на сайт. Якщо вас пустило в адмін панель, тоді проблема була в темі. У вас поставить іншу тему і ви вирішуйте далі, як повернути до життя стару. Якщо не допомогло - йдемо далі.

3. В помилку 500 internal server error винен плагін:   згадуйте який був встановлений останнім 🙂. Потрібно зайти за допомогою ftp-клієнта або файлового менеджера в папку з сайтом  0: / www / назва сайту / wp-content / plugins / і перейменувати плагін який був встановити чи оновити останнім (перейменувати можна додавши будь-яку букву в назву папки плагіна). Мені дана дія не допомогло і після входу на сервер помилка  500 internal server error  залишилася. Також про всяк випадок спробуйте в папці  / wp-content /  перейменувати папку  plugins  => після чого спробуйте знову відкрити сайт.

4. Модулі - знову таки винні плагіни, даний спосіб в усуненні помилки мені допоміг, довелося зайти   PhpMyAdmin  на сторінці хостингу,  ввести свій логін і пароль і відключити плагіни вручну:

  • У таблиці wp_options в стовпчику option_name  (поля) знайдіть рядок active_plugins
  • Змініть в цьому рядку OPTION_VALUE на: 0: {}

тобто прибрав все і залишив  0: {}  після чого зберіг, перезашел в wp-admin на сайті.

Після даних дій сайт відкрився, правда відразу все виглядало незрозуміло як, повернувся в ту форму і поставив в поле autoload no , не знаю чи потрібно було робити таку дію або вистачило б очистити кеш, але сайт у мене нормально відкрився. Після чого я зайшов в адмін панель сайту і видалив плагін на який у мене впала підозра.

5. Хостинг - іноді коли не вистачає ресурсів для вашого сайту, може вискакувати дана помилка. Вона не є постійною, з'являється періодично. Подивіться в панелі клієнта на своєму хостингу чи є перевищення лімітів. Якщо ресурси використовуються по максимуму, то потрібно думати як оптимізувати сайт або про те, щоб перейти на інший пакет хостингу, на дорожчий. Сам я користувався недорогим хостером і з часом для сайту стало мало запропонованих ресурсів. Знайшов за відгуками HostIQ в ньому 30 днів тестового періоду і ціна найдешевшого пакета майже така ж як у старого хостера. Спробував, сайт ожив, админка почала працювати набагато швидше, сам сайт став завантажуватися набагато швидше, помилок стало менше. Переніс до них домен - дали ще 2 місяці безкоштовно, зробив Селфі з котом - 10 $ на рахунок, прочитав якийсь лист до кінця - ще 5 $,продовжив сайт на період більше звичайного - дали місяць безкоштовно, залишилося на старому хостингу підлогу сплаченого року - вони дають тобі тут же такий період безкоштовно. Загалом, якщо є бажання - пробуйте.

Мені допоміг 4 спосіб і з часом 5 ий, якщо ви знаєте якісь способи простіше - пишіть в коментарях 🙂. Удачі вам!

Читайте також: WordPress в Internet Explorer проблема відображення;

8 кращих безкоштовних програм, щоб відновити вилучені файли;

Як відновити віддалений файл: Повне керівництво