Як включити або відключити системні значки на панелі завдань в Windows 10

Значки системи (годинник, гучність, мережа, харчування, місце розташування і т.д.) розташовані на панелі завдань. Навівши на них курсор ви можете побачити їх статус, натиснувши на значок правою клавішею миші ви можете змінити певні їх налаштування. У сьогоднішній статті розглянемо як включити або відключити системні значки в області сповіщень на панелі завдань.

Включення або відключення значків системи є в параметрах, також ви можете відключити їх використовуючи редактор реєстру. Якщо вимкнути їх в редакторі реєстру - в параметрах можливість включити або відключити значок буде відсутній.

 Включити або відключити системні значки в параметрах

1. Відкрийте меню "Пуск" і зайдіть в "Параметри".

2. Зайдіть в "Персоналізація".

3. З лівого боку виберіть "Панель задач", в правій колонці знайдіть і відкрийте "Включення і вимикання системних значків".

4. Навпаки назви потрібного системного значка натисніть на перемикач лівою клавішею миші, щоб він став в положення "Вкл." або "Вимкнути.". Відповідно, якщо навпаки значка перемикач в положенні "Вимкнути." він не буде відображатися на панелі завдань.

Включити або відключити системні значки в редакторі реєстру

Перед редагуванням реєстру рекомендується створити точку для відновлення системи.

Відкрийте редактор реєстру: в рядку пошуку або в меню виконати (виконати викликається клавішами Win + R) введіть команду  regedit  і натисніть клавішу Enter.

Перейдіть по шляху  HKEY_LOCAL_MACHINE \ SOFTWARE \ Microsoft \ Windows \ CurrentVersion \ Policies \ Explorer. Натисніть на розділ Explorer правою клавішею миші, виберіть "Створити" => Параметр DWORD (32 біти). Назва параметра залежить від того, що вам потрібно відключити:

  •    щоб відключити "Годинник" назвіть параметр  HideClock  => відкрийте його і в поле "Значення" поставте  1 після чого натисніть на "ОК".

  • щоб відключити "Гучність" назвіть параметр HideSCAVolume  => відкрийте його і в поле "Значення" поставте  1 після чого натисніть на "ОК".
  • щоб відключити "Мережа" назвіть параметр HideSCANetwork  => відкрийте його і в поле "Значення" поставте  1 після чого натисніть на "ОК".
  • щоб відключити "Харчування" назвіть параметр HideSCAPower  => відкрийте його і в поле "Значення" поставте  1 після чого натисніть на "ОК".
  • щоб відключити "Центр повідомлень" назвіть параметр DisableNotificationCenter  => відкрийте його і в поле "Значення" поставте  1 після чого натисніть на "ОК".

Для того, щоб зміни вступили в силу - перезавантажте комп'ютер або запустіть провідник.

Відключений системний значків в редакторі реєстру неможливо включити в параметрах системи, якщо ви захочете включити його заново - відкрийте створений параметр і змініть значення на 0 .

На сьогодні все, якщо у вас є доповнення або ви знаєте інші способи - пишіть коментарі! Удачі Вам 🙂