Як завжди запускати будь-який браузер в режимі інкогніто

Анонімний перегляд не забезпечують повну конфіденційність, але все ж якщо ви в ньому відкрили браузер - не буде вестися історія пошуку, зберігатися куки, логіни, паролі і т.д. Ви можете налаштувати будь-який браузер, щоб він завжди запускався в режимі інкогніто.

Даний режим корисний, коли ви не один користувач комп'ютера, щоб ніхто не бачив куди ви заходили і що робили. Щоб запускати браузер завжди в режимі інкогніто вам потрібно додати деякі параметри в властивості ярлика, і тоді відкриваючи даний ярлик - браузер відкриється інкогніто. У Mozilla Firefox все реалізовано простіше, і можна налаштувати його відкриття в режимі інкогніто за замовчуванням, а не тільки з певного ярлика.

Mozilla Firefox

Змінивши кілька параметрів в налаштуваннях Firefox - він завжди буде запускатися в режимі інкогніто. Нещодавно в коментарях питали як зробити, щоб переходячи по посиланню в skype або з іншої програми - браузер відкривався в режимі інкогніто. Відповіддю на це питання є Firefox, якщо встановити його за замовчуванням, то переходити по посиланнях ви будете в режимі інкогніто.

Відкриваємо Mozilla Firefox => заходимо в три лінії справа вгорі і вибираємо налаштування

Заходимо в "Приватність" => в пункті "Історія" навпроти Firefox вибираємо "Чи не буде запам'ятовувати історію"

Тепер Firefox буде використовувати ті ж налаштування, що і при приватному перегляді, і не буде пам'ятати історію вашої роботи з веб-сайтами.

Google Chrome

У Chrome немає можливості в графічному інтерфейсі встановити інкогніто за замовчуванням. Можна тільки додати параметри в властивості ярлика, і відкриваючи браузер з даного ярлика - отримувати браузер в режимі приватного перегляду.

Якщо у вас ярлик Google Chrome на робочому столі - натисніть на нього правою клавішею миші та виберіть "Властивості". Якщо ярлик на панелі завдань - натисніть на нього правою клавішею миші, відкриється підменю => на Google Chrome правою клавішею => "Властивості"

В кінці поля об'єкт додайте  -incognito  (як на малюнку, тобто в кінці поля натискаємо пробіл і вставляємо -incognito), і натискаємо застосувати.

Тепер відкриваючи даний ярлик - Chrome буде запускатися в режимі інкогніто.

Opera

В Opera також можна додати параметр в властивості ярлика, щоб відкривати з нього браузер інкогніто.

Натискаємо на ярлик Opera правою клавішею миші => вибираємо "Властивості" => в кінці рядка об'єкт потрібно додати  -private (як на малюнку) => натисніть "Застосувати" і "ОК"

тепер відкриваючи даний ярлик ви отримаєте браузер в режимі приватного перегляду.

Internet Explorer

У властивостях ярлика Internet Explorer в кінці поля об'єкт потрібно прописати  -private (як на малюнку) => натисніть "Застосувати" і "ОК"

тепер відкриваючи даний ярлик ви отримаєте браузер в режимі інкогніто.

Щоб відкривати з ярлика Яндекс браузер в режимі інкогніто - потрібно виконати все те саме, що і в Google Chrome. На сьогодні все, якщо є доповнення - пишіть коментарі! Удачі Вам 🙂