налаштувати автоматичне виключення комп'ютера

Буває, що дивишся перед сном фільм, а встати вимкнути комп'ютер, після його завершення - немає бажання ... Сьогодні ми розглянемо як налаштувати автоматичне виключення комп'ютера в заданий час. Причому можна зробити так, що якщо ви продовжуєте користуватися комп'ютером - він не вимкнеться, а перенесе вимикання на певний час. Є безліч безкоштовних програм для автоматичного вимкнення комп'ютера: таймер виключення, Brutus 2006, Switch off, Sleep moon xpress, вимикач і т.д. Ми сьогодні розглянемо як налаштувати автоматичне виключення комп'ютера без додаткового програмного забезпечення.

1.   У рядку пошуку або в меню "Виконати" (Win + R) введіть taskschd.msc і натисніть Enter.

2.  Натисніть на "Створити задачу".

3. Придумайте назву для завдання (наприклад "Автоматичне відключення комп'ютера"), перевірте чи варто прапорець біля "Виконати з найвищими правами".

4. Відкрийте вкладку "Тригери" => натисніть на "Створити".

5. Виставте потрібний час для роботи завдання і дату з якої починати відключення, також є чотири варіанти періодичності виконання:

  • одноразово;
  • щодня;
  • щотижня;
  • щомісяця

6. Зайдіть у вкладку "Дії" => "Створити" => в поле "Програма" впишіть C: \ Windows \ System32 \ shutdown.exe => в поле "Додати аргументи" напишіть - s  щоб при виконанні завдання виключення все додаток автоматично закривалися.

7.  Цей пункт можна пропустити тим - хто хоче вимикати комп'ютер в будь-якому випадки в заданий час, навіть якщо хтось сидить за ним.  Перейдіть у вкладку "Умова" => поставте прапорець біля "Запускати задачу при простої комп'ютера", виберіть потрібний час => поставте прапорець біля "Перезапускати при поновленні простою". Якщо виконати дії 7го пункту - то, можливо, що при настанні заданого часу вимкнення комп'ютера, адже може якась програма буде виконувати якусь дію.

8.  Зайдіть в закладку "Параметри" => поставте прапорець біля "При збої виконання перезапускати через", виберіть час через яке краще перезапускати завдання: 10 хвилин або пів години.

Після натискання "ОК" завдання буде виконуватися в певний час. З цього дивимося фільми, граємо, і не забуваємо, що комп'ютер автоматично вимкнутися в час, який ви призначили. Удачі вам!

Читайте також: Управління дисками в Windows - інструкція по роботі з дисками комп'ютера;

Як видалити куки з браузерів;

Як почистити клавіатуру, або методи профілактики забруднень.