Відключити значок Центру відправки Microsoft Office

Центр відправки був доданий в Microsoft Office 2010, і як і раніше доступний в Office 2013 і 2016. З його допомогою можна управляти документами завантаженими в OneDrive. Якщо ви завантажуєте в хмарне сховище багато документів - центр відправки буде вам корисний, але якщо ви взагалі не завантажуєте документи і вам не потрібен цей значок в області повідомлень на панелі завдань - його легко прибрати.

Щоб відключити центр відправки Microsoft Office з області повідомлень - натисніть на нього правою клавішею миші та виберіть "Параметри"

Перед вами відкриються різні параметри центру завантаження, і в пункті "Параметри відображення" потрібно зняти галочку з "Показувати значок в області повідомлень". Після цього натискаємо "ОК" і більше Ця позначка на панелі ви не побачите.

Якщо вам знадобився значок центру відправки в області повідомлень, а його там немає і ви хочете включити його відображення - заходимо в "Пуск" => Всі програми => шукаємо і відкриваємо "Засоби Microsoft Office 2016" => вибираємо "Центр відправки Office 2016"

шукаємо дві шестерінки і відкриваємо їх

ставимо галочку в полі "Показувати значок в області повідомлень" => натискаємо "ОК". Після даних дій центр відправки знову буде в області сповіщень.

На сьогодні все, якщо є доповнення - пишіть коментарі! Удачі Вам 🙂