Як налаштувати та використовувати "Економія заряду" Windows 10

У Windows 10 є функція "Економія заряду", яка призначена для збільшення рядок служби батареї вашого пристрою. Даний режим включається автоматично, коли заряд вашого пристрою майже закінчився, але ви можете налаштувати режим "Економія заряду" за своїми уподобаннями.

Що відбувається в режимі "Економія заряду"

Ця функція схожа на режим енергозбереження в Android. За умовчанням вона включається, коли заряду на пристрої залишається 20%, і автоматично даний режим вимикається як тільки ви підключаєте пристрій до зарядки.

У режимі "Економія заряду" зменшується яскравість екрану, що істотно заощаджує заряд, також перестають працювати деякі фонові додатки і ніяких повідомлень поки ви в цьому режимі - ви не побачите!

Як включити "Економія заряду"

Все дуже просто, коли ви хочете включити режим "Економія заряду" - вам потрібно натиснути або торкнутися значка батареї на панелі завдань => після чого натиснути на плитку "Економія заряду". Таким же способом можна відключити режим економії заряду.

Налаштування економії заряду акамулятора

Ви можете налаштувати дії, які буде виконувати режим "Економія заряду" і вибрати коли його активувати.

Зайдіть в Пуск => Параметри => Система => Економія заряду => Параметри економії заряду

В даному вікні ви зможете відключити, або включити автоматичне включення режиму "Економія заряду", також змінити відсоток заряду батареї при якому буде включатися режим. Можна дозволити Push- повідомлення з усіх програм під час режим економії заряду.

Також можна відключити зменшення яскравості екрану, ось тут трохи незрозуміло - навіщо його відключати? Хотілося б змінити відсоток яскравості в цьому режимі, але чомусь даної функції поки немає.

Ще можна додати додатки, яким дозволено працювати у фоновому режимі і висилати Push- повідомлення, коли режим включений.

На скільки корисна ця функція? З одного боку зниження яскравості економить заряд батареї - але знижувати яскравість екрану можна за допомогою клавіш, навіщо відводити це в окрему функцію? Хоча, в даному режимі ще передбачено обмеження фонових додатків і відключення Push- повідомлень, що в сумі зі зменшенням яскравості дає плюс цієї функції. В цілому дана функція допомагає економити заряд батареї і в майбутньому можливо буде вдосконалена.

На сьогодні все, якщо є доповнення -пише коментарі! Удачі Вам 🙂