Класичні настройки персоналізації в Windows 10

У Windows 10 прибрали класичні настройки персоналізації з панелі управління і перенесли їх в параметри системи. У сьогоднішній статті розглянемо як відкрити старі настройки персоналізації і як створити для них ярлик на робочому столі.

 Старі налаштування персоналізації в Windows 10

Щоб відкрити вікно з класичними настройками персоналізації - потрібно в рядку пошуку або в меню виконати (виконати викликається клавішами Win + R) ввести  explorer shell ::: {ED834ED6-4B5A-4bfe-8F11-A626DCB6A921} і натиснути клавішу Enter.

Щоб створити ярлик на робочому столі для швидкого доступу до старих налаштувань персоналізації - натисніть в порожньому місці робочого столу правою клавішею миші та виберіть "Створити" => "Ярлик".

В поле "Вкажіть розташування об'єкта" напишіть  explorer shell ::: {ED834ED6-4B5A-4bfe-8F11-A626DCB6A921}  і натисніть "Далі".

Введіть ім'я ярлика і натисніть "Готово".

Натисніть на ярлик правою клавішею миші та виберіть "Властивості".

Натисніть на "Змінити значок".

В поле "Шукати значки в наступному файлі" введіть  c: \ windows \ system32 \ desk.cpl і натисніть клавішу Enter. Виберіть значок і натисніть "ОК" у всіх відкритих вікнах.

Тепер відкривши ярлик ви потрапите в старі настройки персоналізації. В останніх версіях Windows 10, якщо ви натискаєте на деякі настройки - відкриваються настройки в параметрах системи, щоб відкрити старі настройки потрібного - робіть наступне:

  • щоб відкрити старі настройки "Фон робочого столу" - в рядку пошуку або в меню "Виконати" (виконати викликається клавішами Win + R) введіть  explorer.exe shell ::: {ED834ED6-4B5A-4bfe-8F11-A626DCB6A921} -Microsoft.Personalization \ pageWallpaper і натисніть клавішу Enter (ви можете також створити ярлик для швидкого доступу скориставшись прикладом вище і замінивши команду).

  • щоб відкрити старі настройки "Колір" - в рядку пошуку або в меню "Виконати" (виконати викликається клавішами Win + R) введіть команду  explorer.exe shell ::: {ED834ED6-4B5A-4bfe-8F11-A626DCB6A921} -Microsoft.Personalization \ pageColorization і натисніть клавішу Enter (ви можете створити ярлик для швидкого доступу скориставшись прикладом вище і замінивши команду).

  • щоб відкрити старі настройки "Звуки" - в рядку пошуку або в меню "Виконати" (виконати викликається клавішами Win + R) введіть команду  rundll32.exe shell32.dll, Control_RunDLL mmsys.cpl, 2  і натисніть клавішу Enter.

  • щоб відкрити старі настройки "Заставка" - в рядку пошуку або в меню "Виконати" (виконати викликається клавішами Win + R) введіть  rundll32.exe shell32.dll, Control_RunDLL desk.cpl, screensaver, @ screensaver і натисніть клавішу Enter.

  • щоб відкрити старі настройки "Змінити значки робочого столу" - в меню "Виконати" введіть  rundll32 shell32.dll, Control_RunDLL desk.cpl ,, 0 і натисніть клавішу Enter.

На сьогодні все, якщо ви знаєте інші способи - пишіть в коментарях! Щастя Вам 🙂