Як видалити програми з "Відкрити за допомогою» у відповідному меню Windows

У сьогоднішній статті ми розглянемо як прибрати додатки з "Відкрити за допомогою» у відповідному меню.

  Видалити додаток з Відкрити за допомогою

1. Вам потрібно знати розширення файлу, для якого ви будете змінювати меню "Відкрити за допомогою". За замовчуванням, розширення файлу (тип файлу) приховано, щоб його побачити - відкрийте будь-яку папку або провідник => зліва вгорі натисніть на "Файл" => "Параметри".

2. Перейдіть у вкладку "Вид" => приберіть прапорець перед "Приховувати розширення для зареєстрованих типів файлів" і натисніть на "ОК".

3. Запам'ятайте розширення файлу для якого ви будете правити "Відкрити за допомогою". Воно знаходиться в назві файлу після точки (на малюнку підкреслено червоним). У нашому прикладі файли для яких ми будемо правити "Відкрити за допомогою" з розширенням  iso.

4. Перед редагуванням реєстру рекомендується створити точку для відновлення системи. У рядку пошуку або в меню "Виконати" (виконати викликається клавішами win + r) введіть  regedit  і натисніть клавішу Enter.

5. Перейдіть по шляху  HKEY_CURRENT_USER \ SOFTWARE \ Microsoft \ Windows \ CurrentVersion \ Explorer \ FileExts \

6. Відкрийте розділ  FileExts  => знайдіть розділ з назвою розширення, яке ви запам'ятали в 3 -му пункті (в нашому прикладі ми шукаємо розділ з назвою  iso ) => відкрийте його => виберіть лівою клавішею миші розділ OpenWithList.

7. З правого боку в колонці "Значення" написані пункти з "Відкрити за допомогою". У нашому прикладі ми прибираємо uTorrent з "Відкрити за допомогою" для файлів з розширенням  iso = > той параметр, який містить значення utorrent - потрібно видалити. Натисніть на нього правою клавішею миші та виберіть "Видалити" (також можна виділити і натиснути клавішу delete).

8. Підтвердіть видалення параметра, натиснувши на "Так". Повторіть дану дію, щоб видалити всі непотрібні додаток з "Відрити за допомогою".

Закрийте редактор реєстру, в деяких версіях Windows результат буде видно відразу, а в деяких - потрібно перезавантажити комп'ютер. На сьогодні все, якщо ви знаєте інші способи - пишіть в коментарях! Удачі Вам 🙂